Новини

08.08.2012 11:00
Підготовка до школи: інтернет для навчання від оператора «Інтертелеком» - тарифний план «3G Тінейджер» і послуга «Батьківський контроль - соціальні мережі»
8 серпня 2012 року оператор «Інтертелеком» виводить тарифний план «3G Тінейджер» та додаткову послугу «Батьківський контроль - соціальні мережі» для використання безпечного 3G інтернет доступу дітьми у віці від 12 до 15 років.

Послуга «Батьківський контроль - соціальні мережі» дозволяє обмежити підлітків від відвідувань сайтів з «небезпечним» контентом і відкриває можливості використання соціальних мереж, сайтів обміну файлів, а також відвідувати форуми для спілкування. Послуга призначена для використання дітьми віком від 12 до 15 років. Вартість активації послуги - 0 грн. з ПДВ, абонентська плата за використання у перший місяць - 0 грн, другий місяць і далі - 10 грн. з ПДВ. Підключення послуги можливо на всі комерційні тарифні пропозиції віртуальної, мобільного, прямої обласної та районної нумерацій (за винятком тарифу «Дитячий 3G інтернет»).

Для використання фільтрації оператор «Інтертелеком» співпрацює з провідним російським постачальником компанією Entensys. Система фільтрації забезпечується завдяки постійно оновлюваної бази сайтів в розмірі 500 000 000 ресурсів.

1 червня 2012 оператор «Інтертелеком» запустив послуг «Батьківський контроль», яка блокує більше 25 категорій «небезпечних» сайтів для дітей у віці від 6 до 12 років. Створення безпечного середовища для розвитку дітей і отримання якісного дитячого «безпечного» контенту одне з ключових напрямків оператора «Інтертелеком» в напрямку розвитку додаткових сервісів і послуг.

Зручність використання послуги «Батьківський контроль» - дитина може самостійно використовувати послуги мобільного 3G інтернет доступу у відсутності батьків при цьому фільтрація доступу буде включена автоматично при підключенні послуги.

Дізнатися детальніше про умови надання послуг «Батьківський контроль - соціальні мережі» і «Батьківський контроль» для найменших користувачів 3G інтернет доступу.

Тарифний план «3G Тінейджер» дозволить використовувати дітьми максимальний набір сервісів - додатково до безпечних сайтів оператор «Інтертелеком» додав популярні соціальні мережі, сайти обміну файлами і форуми для спілкування. Тарифний план дозволить підліткам використовувати максимальні можливості 3G інтернет доступу без «небезпечного» контенту - порнографії, насильства, наркоманії та ін. У тарифному плані автоматично підключена послуга «Батьківський контроль - соціальні мережі» для тінейджерів, яка блокує сайти 24 категорій, не призначених для використання підлітків.

За умовами тарифного пропозиції абоненту нараховується 500 МБ трафіку щодня для використання 3G інтернет доступу на найширшіій зоні покриття. Абонентська плата за використання тарифної пропозиції - 50 гривень з ПДВ в місяць.

Дізнатися детальніше про тарифну пропозицію «3G Тінейджер» і умови підключення тарифної пропозиції.

Для дітей від 6 до 12 років оператор вже надає спеціальний тарифний план «Дитячий 3G інтернет» - 500 МБ щодня, 35 гривень з ПДВ абонентська плата в місяць, а також підключена послуга «Батьківський контроль» за 0 грн. з ПДВ.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 08.08.2012 11:00

    Підготовка до школи: інтернет для навчання від оператора «Інтертелеком» - тарифний план «3G Тінейджер» і послуга «Батьківський контроль - соціальні мережі»

Подальші новини:

Новини і прес-релізи