Новини

02.08.2012 15:38
Alcatel One Touch 219C - бюджетне рішення для використання найзручнішого прямого міського номера від оператора «Інтертелеком»
В серпні 2012 року оператор «Інтертелеком» розпочинає продаж нового бюджетного мобільного телефону для використання найзручнішого прямого міського номеру в Україні.

Оператор приділяє велику увагу сегменту бюджетних пристроїв для використання голосових послуг. Мобільний телефон відповідає всім необхідним вимогам для тривалих розмов та обміну текстовими SMS повідомленнями, а також володіє низкою відмінних функцій для зручного використання - великі кнопки для зручного набору номерів, записна книжка на 500 номерів і FM-приймач, а також відсутність енерговитратних функцій в телефоні, що забезпечує його тривале використання.

Оператор продовжує надавати пристрої, які будуть зручні в повсякденному використанні різними групами населення - бізнес сегментом, як послуги з прямим міським номером для спілкування з клієнтами і партнерами, молоддю для безлімітного спілкування всередині мережі оператора «Інтертелеком», а також людьми похилого віку для використання зручною зв'язку з міським номером.

Alcatel OT-219C має ряд переваг у порівнянні з попередньою акційною моделлю - збільшений об'єм батареї і розмір екрану, що дозволить використовувати телефон максимально зручно, а також протягом тривалого часу використовувати телефон без підзарядки батареї.

Основні характеристики

Розміри: 108,5 х 46 х 12,5 mm
Вага: 63,5 г.
Акумулятор: Li-Ion 850 мАч
Час роботи в режимі розмови: 5.5 г., в режимі очікування: 144 ч.
Дисплей: 1,8'', 128 х 128 пікселів TFT, 65k кольоровий дисплей


Додаткові можливості

- Вібродзвінок
- Поліфонія: 32 тонів
- SMS
- Голосова пошта
- Ігри
- FM-радіо
- Будильник
- Календар
- Телефонна книга до 500 контактів
- Підтримка мов: російська, англійська

 

  
  alcatel-219 3G, CDMA

 

Alcatel OT-219С доступний у продажу з 2 серпня 2012 року. Даний телефон буде приймати участь у регулярних акціях і доступний за акційною ціною від 1 гривні. Дізнатися детальніше про акційні умови при підключенні до вигідних тарифів голосового зв'язку з прямим обласним або районним номером.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 02.08.2012 15:38

    Alcatel One Touch 219C - бюджетне рішення для використання найзручнішого прямого міського номера від оператора «Інтертелеком»

Подальші новини:

Новини і прес-релізи