Новини

11.07.2012 11:13
Оператор «Інтертелеком» відкриває новий рівень використання 3G інтернету для смартфонів - послуги «Вільний день» та «Смартфон»
Оператор «Інтертелеком» відкриває дві послуги для максимального використання смартфонів і комунікаторів. 3G інтернет для смартфонів від оператора «Інтертелеком» надає смартфонам роботу на повній потужності при максимальному використанні сервісів. Послуги підключаються на голосові тарифні пропозиції прямої обласної та районної нумерацій.

Послуга «Вільний день» надає можливість за 1 гривню в день отримати 300 МБ трафіку для використання 3G інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття мобільного 3G інтернету в Україні. Послуга базується на принципі «плати, коли використовуєш» - абонентська плата списується тільки в ті дні, коли використовується інтернет доступ. Дізнатися детальніше.

Послуга «Смартфон» надає можливість за абонентську плату 35 гривень в місяць отримувати щодня пакетний трафік в розмірі 500 МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття 3G в Україні. Дізнатися детальніше.

Зона покриття оператора «Інтертелеком» дозволяє використовувати мобільний 3G інтернет на смартфоні більше, ніж в 5000 населених пунктах.

Завдяки даним послугам абоненти зможуть відкрити для себе нові можливості свого смартфону: прослуховування он-лайн музики, перегляд відео роликів в популярних інтернет сервісах, спілкування в соціальних мережах і використовувати додатки, де б не перебував абонент - вдома, на роботі, у громадському транспорті або власному автомобілі, в черзі або на ходу.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 11.07.2012 11:13

    Оператор «Інтертелеком» відкриває новий рівень використання 3G інтернету для смартфонів - послуги «Вільний день» та «Смартфон»

Подальші новини:

Новини і прес-релізи