Новини

01.07.2012 11:56
Акційні пропозиції для використання самого зручного прямого міського номера на Україні
Відкрийте для себе голосові послуги оператора «Інтертелеком» - прямий міський номер, вигідна вартість дзвінків на місцеві і мобільні номери, 3G інтернет на самій широкій зоні покриття для смартфонів, а також акційні пропозиції, які дозволять максимально економно і вигідно спілкуватися з друзями та близькими, колегами і діловими партнерами.

  • Зробити прямий міський самим музичним прямим міським номером в Україні просто - абоненти можуть змінити гудки на популярний хіт або персональне вітання з послугою «Мобільний хіт». Всі абоненти отримують можливість активувати послугу за 0 грн. і отримати безкоштовну мелодію від оператора «Інтертелеком». Каталог мелодій доступний для абонентів у системі самообслуговування абонентів і нараховує понад 4500 музичних композицій. Дізнатися детальніше.
  • Спеціальна лінійка тарифних пропозицій «Все разом 30» і «Все разом 60» для смартфонів і комунікаторів. Тарифи дозволять використовувати максимальні можливості смартфона - відео, спілкування, он-лайн музика і безмежні можливості додатків, а також пакетні хвилини для дзвінків на місцеві номери і найзручніший прямий міський номер.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 01.07.2012 11:56

    Акційні пропозиції для використання самого зручного прямого міського номера на Україні

Подальші новини:

Новини і прес-релізи