Новини

01.07.2012 11:50
Відмінні новини для початку використання 3G інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с і найшвидшого 3G інтернету в Україні «3G Турбо» на швидкості до 14,7 Мбіт/с
Новий рівень комфорту, мобільності та швидкості з мобільним 3G інтернетом від оператора «Інтертелеком». Абоненти при підключенні отримують численні можливості для економії на послуги, підключення найзручніших опцій і можливостей мобільного 3G інтернету.

  • Дитячий 3G інтернет для самих маленьких користувачів мережі інтернет за найвигіднішими тарифами - за 35 гривень на місяць абонент отримує 15 000 МБ трафіку, який розподіляється по 500 МБ на день. На тарифному плані вже підключена послуга «Батьківський контроль», яка забезпечує фільтрацію «небезпечного» контенту та надає доступ тільки до безпечних сайтів для дітей. Дізнатися детальніше про тарифну пропозицію «Дитячий 3G Інтернет».
  • Послуга «Батьківський контроль» доступна для безкоштовного використання в липні, в тому числі для абонентів, які почали використовувати послугу в червні. Зробіть інтернет доступ безпечним для використання дітьми та відкрийте їм світ безпечного 3G інтернету від оператора «Інтертелеком». Послуга доступна для підключення на будь-якому тарифному плані. Фільтрація включається автоматично і не вимагає додаткових налаштувань з боку абонента. Детальніше про послугу.
  • Поліпшення умов додаткової послуги «Вільна Ніч» з 5 липня 2012 року - 30 ГБ трафіку для використання 3G інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с в нічний час доби (з 0:00 до 8:00) за 45 гривень на місяць.
  • Акційна пропозиція «3G Дача» продовжується до кінця літа. Акційна послуга дозволяє отримати додатковий пакетний трафік за умовами тарифного плану за половину абонентської плати. Дізнатися детальніше як збільшити пакетну пропозицію тарифної пропозиції.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 01.07.2012 11:50

    Відмінні новини для початку використання 3G інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с і найшвидшого 3G інтернету в Україні «3G Турбо» на швидкості до 14,7 Мбіт/с

Подальші новини:

Новини і прес-релізи