Новини

18.06.2012 18:28
Новий спосіб поповнення рахунку за допомогою голосового меню Інформаційно-довідкової системи *750
Оператор «Інтертелеком» розширює сервіс поповнення рахунку для своїх абонентів. З 18 червня оплатити послуги зв'язку можна платіжною карткою Visa або MasterCard за допомогою голосового меню Інформаційно-довідкової системи *750.

Новий сервіс дозволить просто і зручно оплатити послуги голосового зв'язку або інтернет доступу будь-якому абоненту оператора «Інтертелеком» при наявності банківських платіжних карт. Для цього абоненту достатньо зателефонувати за сервісним номером *750, вибрати пункт «Поповнення рахунку» - «Поповнити рахунок за допомогою голосового меню і банківської картки» і слідуючи підказкам голосового меню ввести суму поповнення та реквізити банківської картки. Поповнити рахунок можна як собі, так й іншому абоненту оператора.

Оплата відбувається в режимі онлайн, додаткова комісія не стягується.

Сервіс безпечного переказу платежів забезпечує міжбанківська система електронної доставки і оплати рахунків Portmone.com.

Дізнатися детальніше про послугу.

Також абонентам оператора «Інтертелеком» доступні й інші способи поповнення рахунку: швидке поповнення рахунку за допомогою банківської картки з сайту intertelecom.ua, платіжних сервісів «Portmone.com», «Plategka.com», «Приват 24», «EasyPay», «іРау ТМ»; електронними грошима в системах« WebMoney», «Єдиний гаманець»; поповнення готівкою в терміналах самообслуговування, у відділеннях будь-якого банку, в Центрах обслуговування абонентів оператора «Інтертелеком», за допомогою скретч-карт/електронних ваучерів.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 18.06.2012 18:28

    Новий спосіб поповнення рахунку за допомогою голосового меню Інформаційно-довідкової системи *750

Подальші новини:

Новини і прес-релізи