Новини

01.06.2012 17:35
5 причин для підключення до найзручнішого прямого міського номеру від оператора «Інтертелеком».
Відкрийте для себе голосові послуги оператора «Інтертелеком» - вигідна вартість дзвінків на місцеві і мобільні номери, 3G інтернет на самій широкій зоні покриття для смартфонів, а також прямий міський і мобільний номер на одному пристрої.

1. Смартфон з безлімітним 3G інтернетом від 499 гривень. Оператор «Інтертелеком» пропонує акційну пропозицію, яка дозволяє почати використовувати послуги 3G інтернет доступу і голосові послуги з самим зручним прямим міським номером за акційною вартості від 499 гривень, і отримати при підключенні 3 місяці безлімітного 3G інтернет доступу на найширшій зоні покриття 3G в Україні. Розширюйте можливості свого мобільного телефону і перетворіть його на повноцінний смартфон з максимальними можливостями додатків і 3G інтернет доступу. Дізнатися детальніше про акційну пропозицію «Смартфон від 499 гривень і безлімітний інтернет безкоштовно».

2. Акційна пропозиція для економії при підключенні - «Телефон за 1 гривню». Вибирайте сертифіковане обладнання від оператора «Інтертелеком» і придбайте мобільний телефон для довгих розмов по акційній вартості від 1 гривні. Дізнатися детальніше про пропозицію «Телефон від 1 гривні».

3. Батьківський контроль і можливості для дітей - забезпечте смартфон дитини «батьківським контролем» і забезпечте безпеку при використанні 3G інтернет доступу. Дізнатися детальніше про послугу «Батьківський контроль».

4. Розкажіть друзям та знайомим про переваги голосових послуг і 3G інтернету від оператора «Інтертелеком» та отримайте бонуси, якщо друзі або знайомі виберуть голосові послуги від оператора «Інтертелеком». Розмір бонусу залежить від обраної тарифної пропозиції при підключенні. Дізнатися детальніше про акційну пропозицію «Збирай друзів».

5. Отримайте бонус на рахунок при підключенні до самого зручного прямого міського номеру з акційною пропозицією «Бонус на рахунок при підключенні». Грошові бонуси можуть бути витрачені для поліпшення пропозиції за допомогою додаткових послуг, а також оплати дзвінків за напрямками і придбання додаткового трафіку за напрямками. Дізнатися детальніше про умови акції.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 01.06.2012 17:35

    5 причин для підключення до найзручнішого прямого міського номеру від оператора «Інтертелеком».

Подальші новини:

Новини і прес-релізи