Новини

01.06.2012 16:59
10 новин для початку використання 3G інтернет доступу на самій широкій зоні покриття 3G і найшвидшого 3G інтернету в Україні «3G Турбо».
Новий рівень комфорту, мобільності та швидкості з мобільним 3G інтернетом від оператора «Інтертелеком». Абоненти при підключенні отримують численні можливості для економії на послуги, підключення самих зручних опцій і можливостей мобільного 3G інтернету.

1. Безпечний дитячий інтернет за найвигіднішими тарифами - 35 гривень абонентська плата в місяць, 15 000 МБ трафіку без «небезпечного» контенту для використання протягом місяця. Щодня абоненту надається 500 МБ трафіку. Дізнатися детальніше про тарифну пропозицію «Дитячий 3G Інтернет».

2. Підключіть на будь-якій тарифній пропозиціії послугу «Батьківський контроль», яка дозволить обмежити «небезпечний» контент для дітей і надати найбезпечніший 3G інтернет. Дізнатися детальніше про послугу «Батьківський контроль».

3. Акційна пропозиція «3G модем за 1 гривню», яка дозволяє максимально вигідно почати використовувати послуги оператора «Інтертелеком» з істотною економією на придбанні обладнання. Акційне обладнання - сертифіковані 3G модеми Huawei EC122 і Huawei EC156 з максимально простою настройкою інтернет доступу для використання на ноутбуці або персональному комп'ютері. Акційна пропозиція доступна також для бізнес-клієнтів оператора «Інтертелеком». Дізнатися детальніше.

4. Акційні умови для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету для використання на ноутбуці: 3G модем для «3G Турбо» - Huawei EC306 за ціною від 99 гривень для нових і діючих абонентів. Сертифікований модем, який дозволить використовувати найшвидший мобільний 3G інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Пристрій максимально зручний у використанні - компактний розмір, автоматична установка і настройка роботи обладнання на будь-якому пристрої під управлінням ОС Windows і MacOS (plug & play), підтримка SD карт дозволить завантажувати файли і зберігати всю необхідну інформацію для роботи в мережі інтернет, а також підтримка передачі даних за технологіями EVDO Rev.B і EVDO Rev.A. Дізнатися детальніше.

5. Wi-Fi комплект для використання найшвидшого 3G інтернет доступу на смартфонах, планшетах, ноутбуках і персональних комп'ютерах - максимально зручне рішення для організації інтерет-доступу вдома, в офісі або автомобілі. До складу Wi-Fi комплекту входять - роутер Asus RT-N13U і модем Huawei EC306 (для фіксованого використання) і роутер Asus WL-330N3G і модем Huawei EC306  (для використання в автомобілі) для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету за технологією Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Дізнатися детальніше про Wi-Fi комплекті для дому та офісу, а також про комплект в автомобіль.

6. Розкажіть друзям та знайомим про переваги 3G інтернету від оператора «Інтертелеком» та отримайте бонуси, якщо друзі або знайомі виберуть послуги 3G інтернет доступу від Першого національного CDMA оператора «Інтертелеком». Максимальний розмір бонусу - 150 гривень для використання послуг оператора «Інтертелеком». Розмір бонусу залежить від обраної тарифної пропозиції при підключенні. Дізнатися детальніше про переваги оператора «Інтертелеком». Дізнатися детальніше про акційну пропозицію «Збирай друзів».

7. Підключайте послугу «Антвірус Dr.Web» в перші 30 днів з дня підключення та отримайте 50% знижку для використання антивірусного захисту протягом наступних 12 місяців. Додатково при створенні першої антивірусної підписки абоненти отримують 30 днів безкоштовного пільгового використання антивірусного захисту. Дізнатися детальніше про акційну пропозицію «50% знижка на послугу «Антивірус Dr.Web».

8. Можливість замовити коробкове рішення «Легко стартуй! 3G Турбо» з 3G модемом для використання мобільного 3G інтернету на швидкості 14,7 Мбіт/с за технологією EVDO Rev.B з доставкою додому по вартості 499 гривень, а також замовити коробкове рішення «Легко стартуй!» для отримання інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с за ціною - 349 гривень з доставкою додому або в офіс. Дізнатися детальніше.

9. Акційна пропозиція «3G Дача» дозволяє збільшити пакетну пропозицію тарифного плану за половину абонентської плати. Дізнатися детальніше як збільшити пакетну пропозицію тарифного плану.

10. Послуга «3G Турбо. Прискорюйся», яка дозволяє прискорити тарифну пропозицію для використання мобільного інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с до 14,7 Мбіт/с за додаткову плату 3 коп./МБ. Дізнатися детальніше.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 01.06.2012 16:59

    10 новин для початку використання 3G інтернет доступу на самій широкій зоні покриття 3G і найшвидшого 3G інтернету в Україні «3G Турбо».

Подальші новини:

Новини і прес-релізи