Новини

01.06.2012 17:36
Дитячий інтернет без «небезпечного» контенту в День захисту дітей від оператора «Інтертелеком» - тариф «Дитячий 3G Інтернет» та послуга «Батьківський контроль».
Оператор «Інтертелеком» вводить нову тарифну пропозицію «Дитячий 3G Інтернет», яка дозволить самим маленьким користувачам отримати якісний і захищений інтернет доступ, а батькам бути спокійними при використанні дітьми інтернет доступу. Додатково кожен користувач оператора «Інтертелеком» може підключити послугу «Батьківський контроль», яка дозволить перетворити будь-яку тарифну пропозицію в безпечний дитячий інтернет.

Послуга і тарифна пропозиція реалізовані для максимально простої і зручної роботи в мережі - абоненту немає необхідності здійснювати додаткові налаштування, управляти і відстежувати «небезпечні» ресурси - при підключенні послуги автоматично буде включена фільтрація «небезпечного» контенту. Рішення «Батьківський контроль» і «Дитячий 3G інтернет» - це максимально зручний і простий спосіб забезпечення безпеки перебування дитини в мережі.

«Кожен батько сьогодні стикається з проблемою вибору постачальника безпечного інтернет доступу для дитини. З одного боку ми вже не уявляємо освіту і отримання нових знань без мережі інтернет, а з іншого боку, щодня стикаємося з потоком інформації, від якого необхідно обмежувати маленьких дітей. Інтернет значно збільшив швидкість обміну інформацією, спростив доступ до світової спадщини, відкрив мільйони книг і публікацій. Цей неоціненний вклад розвитку мережі інтернет йде впритул зі зростанням таких речей, як поширення «небезпечного» контенту.

Оператор «Інтертелеком» виводить послугу, яка дозволяє обмежити споживання «небезпечного» контенту незалежно від устаткування використання, наявності антивірусного захисту з батьківським контролем на комп'ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні дитини.

Реалізація даного сервісу дозволяє отримати користувачем якісний контент з фільтрацією по базі більш ніж 500 млн. сайтів. Складність і принципова відмінність від продуктів, представлених на ринку, полягає в тому, що ми відійшли від роботи з «білим списком» і надання мінімального набору доступних ресурсів для дітей, а надали повноцінний інтернет доступ без «небезпечного» контенту. Вибір постачальника рішення та інтеграція даного сервісу в послуги оператора «Інтертелеком» - довгий і трудомісткий процес. Свій вибір ми зупинили на продукті провідного російського розробника компанії Entensys.

Ми переконані, що оператор телекомунікаційних послуг повинен відігравати значну роль в управлінні контентом», - прокоментував запуск послуги генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

«Існує три рівні відповідальності: державний, корпоративний і особистий, - говорить Дмитро Курашов, директор компанії Entensys. - До першого ми відносимо закони, які регулюють питання безпеки дітей в мережі Інтернет, до третього - батьків і вчителів. У другу групу Entensys схильна визначати ті компанії, які відповідають за побудову комунікації за допомогою «всесвітньої павутини». Саме в цю категорію ідеально вписуються інтернет-провайдери.

Проблема безпеки підростаючого покоління під час веб-серфінгу має міжнародний характер. У всьому світі до запроваджуваних засобів контентної фільтрації пред'являються підвищені вимоги, в тому числі, щодо розміру та актуальності використовуваної бази сайтів. Запуск сервісу «Батьківський Контроль» на основі рішення GateWall DNS Filter в Україні величезний крок вперед для нас.

Компанії, що мають доступ в глобальну мережу, знаходяться в стані жорсткої конкуренції. Успішний досвід впровадження наших технологій в Росії дозволяє говорити про важливість послуги «Батьківський Контроль» не тільки з соціальної точки зору, але і з комерційної: додатковий сервіс є додатковою конкурентною перевагою».

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 01.06.2012 17:36

    Дитячий інтернет без «небезпечного» контенту в День захисту дітей від оператора «Інтертелеком» - тариф «Дитячий 3G Інтернет» та послуга «Батьківський контроль».

Подальші новини:

Новини і прес-релізи