Новини

21.05.2012 18:35
Акція «Збирай друзів» та отримуй бонуси доступна для інтернет абонентів
Оператор «Інтертелеком» з 21 травня 2012 розширює акційну пропозицію «Збирай друзів» для інтернет користувачів оператора. Акційна пропозиція дозволяє отримувати бонуси для економії при використанні 3G інтернет доступу при підключенні друзів, родичів і знайомих.

Розкажіть про переваги оператора «Інтертелеком» своїм знайомим та отримайте бонуси, коли вони підключаться до мережі і почнуть використовувати послуги оператора «Інтертелеком».

Переваги оператора «Інтертелеком»:

  • Мобільний 3G інтернет доступ на швидкості до 3,1 Мбіт/с для мобільного і домашнього використання, а також найшвидший мобільний 3G інтернет в Україні на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Дізнатися детально про 3G інтернет та можливості мобільного інтернет доступу.
  • Найширша зона покриття 3G в Україні - понад 5000 населених пунктів у всіх регіонах України. Знайти своє місто на карті покриття.
  • Вигідна вартість інтернет доступу і широкий вибір тарифних опцій в тарифному плані «3G Адреналін» зі щомісячною абонентською платою і широким вибором пакетного трафіку на місяць, а також тарифний план «Вільний доступ» із щоденною абонентською платою 5 грн. в день, оплатою тільки тих днів, коли використовувався інтернет доступ і 1000 МБ трафіку на добу.
  • Коробкове рішення «Легко стартуй!» та «Легко стартуй! 3G Турбо» - дозволяє отримати мобільний 3G інтернет «прямо в руки» не виходячи з дому чи офісу. Замовляйте доставку прямо з сайту.

За умовами акції максимальний розмір бонусу - 150 грн. Дізнатися детальніше, як взяти участь в акції.

Новини і прес-релізи