Новини

17.05.2012 16:25
Соціальний проект - інтернет доступ для дитячого відділення Національного інституту раку.
Оператор «Інтертелеком» забезпечив інтернет доступом дитяче відділення Національного інституту раку Міністерства охорони здоров'я. При реалізації проекту були використані технічні можливості передачі даних за технологією EVDO Rev.B та обладнання - Wi-Fi комплект для максимально зручного виходу користувачів в мережу.

«Оператор «Інтертелеком» відкритий до соціальних ініціатив установ, яким необхідні сучасні і якісні послуги. Реалізація проекту по забезпеченню інтернет доступом дитячого відділення Інституту раку дає можливість продовжувати спілкування з друзями і близькими, налагоджувати соціальну адаптацію для тих, хто цього потребує максимально гостро. Нові можливості, які відкривають для себе користувачі кожен день, повністю змінюють звичну поведінку. Інтернет доступ сьогодні - це вже звичне коло спілкування, доступ до хороших і яскравих новин з усього світу, які допомагають долати труднощі і складні ситуації в житті», - прокоментував реалізацію проекту генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.
 
«У відділенні дитячої онкології Національного інституту раку лікуються діти від 0 до 18 років з усієї України. Лікування досить складне і тривале - від півроку до півтора років. Змінюється звичне життя і, нерідко, процес хіміотерапії може скрасити тільки спілкування в соціальній мережі зі своїми друзями, однокласниками, які залишилися далеко. А ще, що дивно, ми нерідко спостерігали, коли дитині доступ в Інтернет заміняв знеболююче. Пригадую слова однієї з мам: "Ми пропустили час прийому знеболюючого, він так захоплений!" Але привабливість доступу до Інтернету ще й у тому, що завдяки Wi-Fi можна вирішити питання про дистанційне навчання дітей через Інтернет, а також налагодити спілкування дітей з відділення з тими, хто вже благополучно закінчив лікування в дитячій онкології. Дитина хоче спілкуватися і треба підтримувати це бажання. Бажання спілкуватися допомагає хотіти жити. Батьки всіма силами і засобами намагаються підтримати цю можливість. Тому при наявності безкоштовної Wi-Fi зони у відділенні будуть зекономлені гроші батьків та спонсорів», - зазначив завідувач дитячим відділенням Павлик Сергій Володимирович.


Про дитяче відділення Національного інституту раку

 

На сьогоднішній день в дитячому відділенні Національного інституту раку МОЗ України, налічується 25 одно та двомісних палат. Одна з палат переобладнана під трансплантаційний бокс на два ліжка. Також у відділенні є маніпуляційний кабінет, перев'язочна, сепараторна, кухня, є 2 ігрових - фойє (де діти можуть не тільки пограти, але і подивитися телевізор, а також позайматися з педагогами). У будівлі поліклініки є свій кабінет прийому, де щорічно реєструється більше 3500 звернень. При відділенні є пансіонат сімейного типу на 20 кімнат, де діти після хіміотерапії проходять курс реабілітації. У дитячому відділенні є свій операційний зал, комп'ютерний томограф. Щорічно лікування тут проходять понад 300 дітей з усіх регіонів України. На лікування поступають діти від 0 до 18 років, з усіма видами солідних злоякісних новоутворень.

Новини і прес-релізи