Новини

17.05.2012 15:33
Модем Huawei EC 156 тепер в коробковому рішенні «Легко стартуй!»
Оператор «Інтертелеком» розширює лінійку модемів в коробковому рішенні «Легко стартуй!» сертифікованим 3G модемом Huawei EC 156.

sait-korobka-156_NEW2.jpgКомпактний і легкий USB модем дозволяє отримати швидкісний мобільний інтернет доступ за технологією EVDO Rev.A на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с. 3G модем сумісний з будь-яким пристроєм під управлінням ОС Windows, а також Mac OS, оснащений слотом для microSD накопичувача, що дає можливість використовувати модем як flash-накопичувач і зберігати завантажені файли на модем, а також мати необхідні документи для роботи при мобільному використанні. Налаштування, підключення і початок роботи займе всього кілька хвилин - коробкове рішення вже містить всі налаштування для модему, створення підключення і вибору тарифного плану.

«Легко стартуй!» - комплект для інтернет доступу, який дозволяє отримати мобільний доступ в інтернет на самій широкій зоні покриття серед 3G операторів в Україні за вигідними тарифами в одній пропозиції.

При активації коробкового рішення «Легко стартуй!» на рахунок нараховується 500 бонусних МБ, а також надається 50% знижка на послугу «Антивірус Dr.Web» на 360 днів використання*.

У коробковому рішенні можлива активація всіх інтернет тарифних планів оператора «Інтертелеком» і широка лінійка додаткових послуг для використання інтернет доступу за технологією EVDO Rev.А.

Коробкове рішення «Легко стартуй!» можна замовити через сайт з доставкою «в руки» заповнивши форму он-лайн замовлення.

Вартість коробкового рішення - 349 грн.

* Бонусний трафік в розмірі 500 Мбайт може бути використаний протягом 30 днів після активації коробкового рішення. Термін активації акції «50% знижка на послугу« Антивірус Dr. Web» обмежується періодом 30 днів з моменту активації коробочного рішення.

Новини і прес-релізи