Новини

07.05.2012 18:14
Оператор «Інтертелеком» забезпечив трамваї в місті Вінниця безкоштовним Wi-Fi доступом
Оператор «Інтертелеком» надав обладнання та забезпечив роботу безкоштовного Wi-Fi доступу для пасажирів 90 трамваїв міста Вінниця. Реалізація даного проекту дозволить пасажирам, які використовують різні пристрої з підтримкою Wi-Fi доступу (комунікатори та смартфони будь-якого стандарту, планшети, нетбуки і ноутбуки) використовувати безкоштовний доступ в інтернет під час поїздки - одержати доступ до пошти, соціальних мереж або спілкуватися в інтернет месенджерах.

    «Реалізація проектів із забезпечення населення якісним безпровідним інтернет доступом - один із пріоритетних напрямків оператора «Інтертелеком». Використовуючи інноваційні технологічні рішення, володіючи найширшою зоною покриття 3G і можливістю надавати найшвидший мобільний 3G інтернет доступ в Україні оператор «Інтертелеком» готовий реалізовувати проекти із забезпечення безпровідним доступом пасажирів міського транспорту.

Для транспорту міста Вінниця проект був реалізований за технологією EVDO Rev.A, з використанням обладнання з підтримкою EVDO Rev.B, що дозволило вирішити задачу на високому якісному рівні при максимальній оптимізації витрат.

У Вінниці реалізований один з перших проектів по комплексному забезпеченню громадського транспорту. Даний проект розрахований на забезпечення великої кількості одиниць транспортного парку, що дозволяє говорити про перший масштабний проект забезпечення Wi-Fi доступом пасажирів громадського транспорту в Україні. Безкоштовний Wi-Fi доступ - це один із кроків додаткової популяризації та поліпшення комфорту використання громадського транспорту. Ми впевнені, що в найближчому майбутньому дану практику запровадять і інші регіони України.

З ростом кількості споживчого обладнання з підтримкою інтернет доступу за технологією Wi-Fi, ноутбуків, нетбуків, планшетів і смартфонів для більшості абонентів забезпечення передачі даних за допомогою Wi-Fi - це основне джерело інтернет доступу. Досить важливим кроком є ​​надання можливості використовувати Wi-Fi доступ не тільки в кафе і громадських місцях, а і в громадському транспорті, так як це важливий етап популяризації безпровідного інтернет доступу в Україні» - прокоментував запуск безкоштовного Wi-Fi доступу в громадському транспорті Вінниці генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

    «Проект« Wi-Fi в громадському транспорті» в місті Вінниця був реалізований у зв'язку з проведенням «транспортної реформи». Нова схема руху передбачає усунення дублювання громадського транспорту та маршрутних таксі, а також збільшення кількості трамваїв на лінії в два рази. Також Wi-Fi був використаний, як збільшення привабливості громадського транспорту для молодого населення міста Вінниця. Для цього проекту були необхідні такі технічні характеристики, як стабільна і висока швидкість передачі даних, хороша якість сигналу, доступні ціни і тарифи, а також наявність необхідного обладнання. Такі вимоги повністю забезпечив CDMA оператор «Інтертелеком». При першому тестовому впровадженні 5 експериментальних Wi-Fi трамваїв було відмічено позитивне пожвавлення та схвалення проекту серед молоді. Також було оцінено якість впровадження і новаторство даного проекту. Надалі планується підключення Wi-Fi у всіх нових трамваях «Міражі», які були подаровані місту швейцарцями. Вінниця стала першим містом України, в якому впровадився даний проект» - прокоментував директор департаменту енергетики та транспорту міської ради Пидоченко Олексій Петрович.

Новини і прес-релізи