Новини

01.05.2012 12:52
«Збирай друзів на маївку» - підключай друзів до мережі, спілкуйся без обмежень і отримуй бонуси
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови для діючих абонентів «Збирай друзів на маївку». Розкажіть друзям про переваги послуг оператора «Інтертелеком» - найзручніший прямий міський, 3G інтернет, безлімітні дзвінки всередині мережі і вигідна вартість дзвінків на всі напрямки - і отримаєте половину абонентської плати абонента, коли він підключиться до мережі оператора.

Переваги оператора «Інтертелеком»:

Прямий міський номер обласного центру та великої кількості районних центрів дозволить отримати новий рівень комфорту та економії для спілкування з абонентами, які використовують місцеві номери фіксованого та мобільного зв'язку. Додатково для зручності спілкування з абонентами мобільних операторів абоненту надається мобільний номер 094. Дізнатися детальніше про міста, в яких доступний найзручніший прямий міський номер.

Вигідна вартість дзвінків на всі напрямки в тарифних пропозиціях. Абоненти оператора «Інтертелеком» можуть обрати для себе оптимальну тарифну пропозицію для спілкування зі своїм містом, для спілкування на смартфонах, для дзвінків на номери абонентів інших мобільних операторів.

Безлімітне спілкування всередині мережі. Абоненти оператора «Інтертелеком» можуть спілкуватися з іншими абонентами оператора скільки захочуть - повний безліміт, без добових, щомісячних обмежень при дзвінках на прямі міські і мобільні номери всередині мережі оператора.

Мобільний 3G інтернет відкриває нові можливості для спілкування за допомогою голосового та відео зв'язку, в соціальних мережах і швидкий доступ до будь-якої інформації в мережі. Максимально вигідна тарифна пропозиція «Все разом 60» для смартфонів і послуги для розширення можливостей свого тарифного плану - «3G Доступ 500» і «Вільний інтернет».

Комунікатор Huawei Ideos C8150 за акційною вартістю від 499 гривень з безлімітним інтернет доступом до кінця літа. Дізнатися детальніше про можливості комунікатора.

Максимальний розмір бонусу - 75 гривень на місяць.

Дізнатися детальніше про умови акції «Збери друзів на маївку».

Новини і прес-релізи