Новини

01.05.2012 12:20
5 причин почати використовувати найшвидший мобільний 3G інтернет «3G Турбо»

Новий рівень комфорту, мобільності та швидкості з найшвидшим мобільним 3G інтернетом в Україні. Абоненти при підключенні отримують можливість придбати обладнання - модем або Wi-Fi комплект за акційною вартістю.

1. Акційні умови для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету на ноутбуці: 3G модем для «3G Турбо» - Huawei EC 306 за ціною від 99 гривень для нових і діючих абонентів. Сертифікований модем, який дозволить використовувати найшвидший мобільний 3G інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Пристрій максимально зручний у використанні - компактний розмір, автоматична установка і настройка роботи обладнання на будь-якому пристрої під управлінням ОС Windows і MacOS (plug & play), підтримка SD карт дозволить завантажувати файли і зберігати всю необхідну інформацію для роботи в мережі інтернет, а також підтримка передачі даних за технологіями EVDO Rev.B і EVDO Rev.A. Дізнатися детальніше.

2. Wi-Fi комплект для використання найшвидшого мобільного 3G інтернет доступу на смартфонах, планшетах, ноутбуках і персональних комп'ютерах - максимально зручне рішення для організації доступу вдома або в офісі. До складу Wi-Fi комплекту входять - роутер Asus RT-N13U і модем Huawei EC 306 для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету за технологією Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Дізнатися детальніше.

3. Популярний тарифний план «3G Турбо Вільний доступ» для використання найшвидшого 3G інтернету з оплатою тільки тих днів, коли абонент знаходиться в мережі, 10 гривень з ПДВ на добу для використання мобільного 3G інтернет доступу на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Дізнатися детальніше.

4. Послуга «3G Турбо. Прискорюйся», яка дозволяє прискорити тарифну пропозицію для використання мобільного інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с до 14,7 Мбіт/с за додаткову плату 3 коп./МБ. Дізнатися детальніше.

5. Можливість замовити коробкове рішення з 3G модемом для використання мобільного 3G інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с за технологією EVDO Rev.B з доставкою додому по вартості 499 гривень. Дізнатися детальніше.

Новини і прес-релізи