Новини

01.05.2012 11:59
Відкрийте для себе світ безпечного мобільного 3G інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с з акцією «Модем за 1 гривню»
Оператор «Інтертелеком» відкриває можливості мобільного 3G інтернету на самій широкій зоні покриття 3G в Україні акцією «Модем за 1 гривню», яка дозволяє максимально легко почати використовувати послуги, заощадивши на придбанні обладнання.

Мобільний 3G інтернет дозволяє отримати максимально швидкий доступ до глобальної мережі інтернет де б не перебував абонент - зона покриття оператора більше 5000 населених пунктів у всіх областях України.

Послуги оператора «Інтертелеком» дозволять абонентам здійснювати звичні дії і відкривати нові можливості для регулярного використання (отримання пошти, спілкування в соціальних мережах, читання спортивних і соціальних новин), провести приємно час за переглядом улюбленого фільму чи прослуховування музичного альбому, а також отримати терміновий доступ до інформації, коли абонент знаходиться далеко від звичної точки доступу.

Переваги мобільного інтернету від оператора «Інтертелеком» - це максимальна мобільність, висока швидкість, інновації у послугах, а також безпека перебування в мережі з послугами «Антивірус Dr.Web» і «Антивірус Лабораторії Касперського», які забезпечені функцією «батьківський контроль» для забезпечення безпечного доступу для самих юних користувачів мережі інтернет.

За умовами акції абонентам доступні сертифіковані 3G модеми Huawei EC122 і Huawei EC156. Модеми підтримуються пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS, прості в установці та налаштуванні (plug & play), оснащені слотом для microSD карт, що дозволяє зберігати завантажені з мережі файли і мати при собі найнеобхідніші програми для мобільного використання. Компактні розміри пристроїв дозволять абоненту постійно мати при собі модем і отримати нові можливості мобільного використання інтернет доступу.

Акційні умови «Модем за 1 гривню» доступні в регіональних відділеннях наступних областей - Київської, Одеської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Запорізької, Львівської, Полтавської та АР Крим і міст Київ та Севастополь.

Новини і прес-релізи