Новини

17.04.2012 17:16
Оператор «Інтертелеком» представляє зручне рішення «Wi-Fi комплект в автомобіль»

Оператор «Інтертелеком» представляє нове рішення для використання 3G інтернет доступу в автомобілі для будь-яких пристроїв, які використовують технологію Wi-Fi (смартфони, електронні книги, планшети і ноутбуки) з використанням компактного Wi-Fi роутера Asus WL 330N3G і 3G модемів Huawei EC 306 або Huawei EC 156.

Рішення дозволяє використовувати мобільний 3G інтернет в автомобілі при переміщенні по місту, районам області і подорожах по Україні. Компактний роутер легко налаштовується і підключається до гнізда прикурювача.

Для використання мобільного 3G інтернет доступу в автомобілі доступні всі тарифні пропозиції оператора «Інтертелеком». Для використання 3G інтернету в межах обласного центру та низки районних центрів - на території покриття 3G Турбо рекомендується використовувати тарифні пропозиції 3G Турбо на швидкості до 14,7 Мбіт/с. У випадку, якщо абонент виїде за межі покриття 3G Турбо він буде продовжувати використовувати мобільний 3G інтернет на всій території покриття EVDO Rev.A на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с.

3G Турбо - інноваційне рішення оператора «Інтертелеком», яке дозволяє використовувати мобільний інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с і отримати новий рівень комфорту, мобільності і швидкості. Можливості, які відкриває 3G Турбо - всі звичні сервіси працюють значно швидше, нові можливості - відео у високій якості, обмін мультимедійним контентом, відео та аудіотелефонія підвищеної якості.

Huawei EC 306. Робота і функціонал обладнання створений для того, щоб забезпечувати максимальний комфорт використання 3G: підтримка microSD карт для зберігання необхідної інформації, проста автоматична настройка (plug & play), невеликий розмір і підтримка технологій Rev.B, Rev.A і Rev.0, що дозволяє використовувати інтернет доступ на швидкостях до 14,7 Мбіт/с і до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття серед 3G операторів.

Huawei EC 156. Модем підтримується пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS, оснащений слотом для microSD карт, що дозволяє зберігати завантажені з мережі файли і мати при собі найнеобхідніші програми для мобільного використання. Модем зручний в установці та налаштування для початку використання послуг оператора «Інтертелеком» на швидкості до 3,1 Мбіт/с у всіх областях України.

ASUS WL 330N3G - компактний роутер з великим функціоналом і невеликими розмірами (усього 90х38, 9х12, 8мм - розмір менше кредитної картки), забезпечує одночасну роботу всіх пристроїв з підтримкою Wi-Fi. Інтерфейс налаштування і роботи простий в первинному налаштуванні, а режим «хот спот» забезпечить максимальну зручність для подальшої роботи.

komplekt306.jpg   
 komplekt156.jpg
Комплект Asus WL 330N3G + Huawei EC 306    Комплект Asus WL 330N3G + Huawei EC 156

 

Вартість «Wi-Fi комплекту в автомобіль» становить від 699 гривень. Купити комплект і налаштувати обладнання для роботи можливо в Центрах обслуговування абонентів. Дізнатися детальніше.

Новини і прес-релізи