Новини

17.04.2012 17:27
«3G Дача» - більше можливостей і менше витрат
Оператор «Інтертелеком» вводить додаткову послугу «3G Дача», яка дозволить використовувати 3G інтернет максимально вигідно для абонентів, які планують активно відпочивати за містом і подорожувати по Україні у весняний період.

Володіючи найширшим покриттям 3G, оператор «Інтертелеком» дозволить використовувати швидкісний мобільний 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с в дачних містечках і районних центрах.

Послуга дозволить отримати додатковий трафік до пакетної пропозиції на вихідні, під час відпусток, заміського відпочинку або подорожі по Україні.

Абоненти, які використовують тарифні пропозиції зі щомісячною абонентською платою і включеним пакетним трафіком мають можливість замовити додатковий пакет трафіку за половину вартості абонентської плати.

Збільшення пакетного трафіку на 100% дозволить отримати додаткові можливості - переглянути більше фільмів, прослухати більше улюбленої музики, відправити більше фотографій з відпочинку і бути завжди он-лайн під час відпочинку.

Для повноцінного використання 3G абонентам доступний Wi-Fi комплект за акційною вартості від 699 гривень, який дозволить забезпечити доступом в інтернет всю дачну ділянку.

Послуга доступна до 31.05.2012 року, що дозволить насолоджуватися он-лайн доступом до кінця весни.

Дізнатися детальніше про акційну пропозицію «3G Дача».

Новини і прес-релізи