Новини

17.04.2012 17:17
Huawei Ideos C8150 і безлімітний 3G інтернет у подарунок!
При придбанні смартфону Huawei Ideos C8150 під управлінням ОС Android і підключенні до мережі оператора «Інтертелеком» абоненти отримують безлімітний 3G інтернет доступ до кінця літа на найширшій зоні покриття на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Оператор «Інтертелеком» пропонує смартфон Huawei C8150 Ideos під управлінням операційної системи Android за ціною від 499 8150.jpgгривень і надає абонентам можливість почати використовувати максимальний набір інтернет сервісів з безлімітним 3G інтернетом.

Huawei С8150 Ideos - компактний, розумний і доступний смартфон.

Програми для відпочинку, хобі, спілкування та роботи - більше 200 тисяч додатків в магазині додатків Google Play. Все що необхідно для встановлення програми - знайти додаток звичайним пошуком, завантажити на свій смартфон в один клік і почати використовувати. З використанням 3G абоненту будуть доступні - перегляд відео он-лайн, прослуховування улюблених композицій з он-лайн бібліотек музики та обмін фотографій в соціальних мережах і сервісах в «одну мить».

Використовуйте смартфон для дзвінків з вигідними тарифами для смартфонів і комунікаторів - «Все разом 30» і найвигіднішою пропозицією для комунікаторів «Все разом 60» - зручний прямий міський номер, пакетні хвилини для дзвінків на місцеві номери, вигідна вартість дзвінків на номери мобільних операторів і пакетні мегабайти для 3G інтернету.

Використовуйте смартфон, щоб забезпечити 3G інтернетом всі пристрої навколо - функція Wi-Fi роутера дозволить забезпечити безпровідним мобільним інтернет доступом за технологією Wi-Fi будь-які пристрої - смартфони будь-яких стандартів, електронні книги, планшети, нетбуки і ноутбуки.

Акційні умови доступні при підключенні комерційних і корпоративних тарифних пропозицій.

Новини і прес-релізи