Новини

12.04.2012 17:37
Оператор «Інтертелеком» запускає додаткову послугу «Антивірус Лабораторії Касперського»
З квітня 2012 року оператор «Інтертелеком», найбільший CDMA оператор в Україні, починає надавати послугу «Антивірус Лабораторії Касперського» для абонентів інтернет пропозицій і голосових послуг. Рішення дозволить забезпечити комплексний захист від інтернет загроз, забезпечити безперебійну роботу домашнього комп'ютера, а також організувати батьківський контроль для забезпечення комфортного використання 3G інтернет доступу дітьми. Оператор «Інтертелеком» розширює пропозицію антивірусного програмного забезпечення і робить 3G інтернет найбезпечнішим 3G інтернет доступом на Україні.

«Оператор «Інтертелеком» - перший на Україні мобільний оператор, який пропонує абонентам послуги антивірусного програмного забезпечення. Ми приділяємо велику увагу забезпеченню безпеки використання інтернет доступу для абонентів.

Спільно з найбільшим супермаркетом ліцензійного програмного забезпечення «Софткей-Україна» та провідним розробником антивірусного програмного забезпечення «Лабораторія Касперського» ми починаємо надавати для абонентів нове рішення - антивірусний захист «Лабораторії Касперського». Оператор «Інтертелеком» приділяє велику увагу розвитку додаткових сервісів для забезпечення безпечного перебування в мережі і новим вигідним можливостям використання ліцензійного програмного забезпечення» - прокоментував запуск нового сервісу генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

«Даний сервіс - дуже затребувана послуга на ринку. Можливість вибору, простота і зручність, а також повна автоматизація - всі ці переваги відповідають сучасним трендам. І я впевнена, що багато інтернет-провайдери в найближчому майбутньому оцінять потенційні можливості проекту KSS, приєднавшись до нашої партнерської програми», - сказала Ганна Боднарчук, директор компанії «Софткей-Україна».

Відмінності даного продукту для абонентів оператора «Інтертелеком» - це можливість оплачувати послуги антивірусного програмного забезпечення з особового рахунку абонента і щоденна абонентська плата за використання ліцензійного продукту.

Детальна інформація про тарифні пропозицій Лабораторії Касперського - Антивірус Касперського 2012, Kaspersky Internet Security 2012, Kaspersky Internet Security 2012 для двох комп'ютерів і Kaspersky Crystal для двох комп'ютерів.

Активація послуги доступна в автоматичній системі самообслуговування абонентів - АССА. При завантаженні будь-якого продукту надається демонстраційний період протягом 30 днів для ознайомлення з повним функціоналом антивірусних продуктів.


 

Про оператора «Інтертелеком»

Оператор надає послуги мобільного зв'язку, фіксованого зв'язку, міжнародного зв'язку та мобільного 3G інтернет доступу за технологіями CDMA EVDO Rev.A і CDMA EVDO Rev.B у всіх регіонах України. Використовуючи стандарт CDMA оператор «Інтертелеком» отримав значні переваги, такі як висока якість зв'язку та висока швидкість передачі даних, конфіденційність і екологічна безпека зв'язку.

Послуги оператора доступні на самій широкій зоні покриття серед операторів, які надають послуги мобільного 3G інтернет доступу - більше 5000 населених пунктів. Оператор володіє найбільшою ємністю мереж міського та сільського зв'язку серед операторів безпровідного доступу в Україні. Для забезпечення зручності використання послуг оператора та максимального рівня обслуговування оператор розвиває власні Центри обслуговування абонентів і дилерську мережу. Власні Центри обслуговування абонентів розташовані в усіх обласних центрах і низці районних центрів. Активний розвиток оператора «Інтертелеком» направлено не тільки на роботу в обласних центрах і густонаселених районах області, а й на надання послуг в сільській місцевості, і покриття основних транспортних магістралей Україні.

Абонентська база оператора «Інтертелеком» на березень 2012 року склала понад 850 тисяч абонентів.

Про інтернет-супермаркет «Софткей-Україна»

Інтернет-магазин «Софткей-Україна» - найбільший в Україні Інтернет-супермаркет ліцензійного програмного забезпечення, який працює 24 години на добу/7 днів на тиждень і пропонує найширший асортимент програмного забезпечення (більше 7000 найменувань програмних продуктів від більш ніж 700 постачальників). Працює на ринку України з 2003 року.

www.softkey.ua

Про компанію «Лабораторія Касперського»

Компанія «Лабораторія Касперського» представляє широкий спектр рішень для забезпечення надійного захисту від вірусів, спаму та хакерських атак, що враховують потреби всіх категорій клієнтів. Компанія створює продукти як для домашніх користувачів, так і для великих корпорацій.

«Лабораторія Касперського» - це міжнародна група компаній, яка здійснює свою діяльність більш ніж в 100 країнах світу. На сьогоднішній день в компанії працюють більше 2300 висококваліфікованих фахівців. «Лабораторія Касперського» має локальні представництва в 29 країнах, а її продукти та технології використовують більше 300 млн користувачів по всьому світу. Середня кількість активацій продуктів компанії складає більше 10 мільйонів в місяць.

Новини і прес-релізи