Новини

10.04.2012 13:29
Нова додаткова послуга оператора «Інтертелеком» - сервіс Gmail SMS вперше доступний для абонентів українського оператора
Оператор «Інтертелеком» вводить нові можливості для спілкування користувачів популярного поштового сервісу Gmail від Google та абонентів оператора «Інтертелеком». Користувачі Gmail можуть відправляти через чат безкоштовні SMS абонентам оператора «Інтертелеком» на мобільний номер 094 і отримувати миттєві відповіді за допомогою SMS. Вартість відправлення SMS повідомлень для користувачів Gmail - 0 грн., а вартість відповідного повідомлення дорівнює вартості повідомлення всередині мережі оператора «Інтертелеком».

Зручність сервісу - це закріплений номер для користувачів Gmail, відправивши SMS на який, абонент оператора «Інтертелеком» самостійно може почати чат з користувачем поштового сервісу Gmail.

«Оператор «Інтертелеком» розширює межі використання послуг голосового зв'язку та обміну текстовими повідомленнями. Послуга Gmail SMS дозволяє розширити використання SMS мільйонами користувачів поштового сервісу від Google. Ми вважаємо, що подібні проекти дозволяють отримати максимальну інтеграцію послуг оператора «Інтертелеком» і популярних інтернет сервісів. Приділяючи велику увагу розвитку інноваційних послуг для комунікаторів і смартфонів, оператор приділяє увагу абонентам, які ще не використовують смартфони і не можуть спілкуватися он-лайн з користувачами інтернет сервісів. Ми вважаємо, що популяризація додаткових способів спілкування між інтернет користувачами й мобільними операторами - одне з найважливіших напрямків діяльності оператора «Інтертелеком» - прокоментував запуск Gmail SMS для абонентів першого національного CDMA оператора генеральний директор оператора «Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

Розширюйте можливості використання та отримуйте новий рівень комфорту з оператором «Інтертелеком». Дізнатися, як скористатися сервісом Gmail SMS.

Новини і прес-релізи