Новини

01.04.2012 17:07
«Мобільний телефон за 1 гривню» для використання самого зручного прямого міського номера від оператора «Інтертелеком»
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови для абонентів, які починають використовувати найзручніший прямий міський номер з вигідними тарифами. При підключенні до мережі оператора абоненти отримують можливість придбати акційне обладнання за ціною від 1 гривні.

Акційна пропозиція дозволить вибрати для себе максимально зручний пристрій для частих дзвінків, довгих розмов і максимального використання послуг оператора «Інтертелеком».

Прямий міський номер дозволяє отримати новий рівень комфорту та економії для спілкування з близькими і рідними, колегами і діловими партнерами. Додатково до прямого міського номеру абонент отримує в подарунок мобільний номер 094, який дозволить економити абонентам мобільних мереж, які телефонують на новий номер абонента «Інтертелеком». Для абонента доступні номери всіх обласних центрів і великої кількості районних центрів. Дізнатися детальніше про доступні прямі міські номери.

Вигідна вартість дзвінків на всі напрямки - абоненти оператора «Інтертелеком» можуть обрати для себе оптимальну пропозицію з включеними хвилинами на місцеві дзвінки, мобільний напрямок, мегабайтами для використання 3G і пакетними SMS. Абоненти, які обрали тарифну пропозицію без включених опцій, можуть розширити свою пропозицію за рахунок додаткових опцій і зробити свій тариф найзручнішою тарифною пропозицією з прямим міським номером. Дізнатися детальніше про додаткові опції.

3G інтернет - нові можливості для комунікаторів і смартфонів. Оператор «Інтертелеком» надає послуги 3G інтернет доступу для використання на смартфонах і комунікаторах на самій широкій зоні покриття 3G. Абоненти оператора «Інтертелеком» можуть вільно пересуватися по всій території покриття і отримувати численні сервіси, які вимагають швидкісного інтернет доступу - відео та аудіо дзвінки, перегляд відео, музика он-лайн, ігри з іншими користувачами смартфонів, а також швидке завантаження фотографій, книг або презентацій. Оператор «Інтертелеком» пропонує найвигіднішу тарифну пропозицію для використання смартфонів і комунікаторів - «Все разом 60».

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg    duo-gc221_1.jpg   m-alcatel-e211c.jpg    213c-2.jpg
   m-alcatel-OT203c.jpg  
m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

DUO GС221

 

 Alcatel S211C

 

 Alcatel 213C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

від 499 грн   від 399 грн.   від 199 грн.   від 1 грн.   від 1 грн   від 1 грн.   від 1 грн.

 

Звертаємо увагу, що діють різні умови для регіонів України. Детальніше про умови акції «Телефон за 1 гривню». 
Новини і прес-релізи