Новини

01.04.2012 17:02
Бонуси при підключенні до самого зручного прямого міського номеру в Україні
Оператор «Інтертелеком» відкриває нові можливості для абонентів, які підключаються до голосових послуг з самим зручним прямим міським номером в Україні. Акційні умови дозволяють отримати бонус до 360 гривень при підключенні для використання послуг зв'язку оператора «Інтертелеком».

За умовами акції максимальний бонус буде нараховано протягом 3-х місяців рівними частинами. На бонусні гроші абоненти можуть:

  • Зробити свій міський номер самим музичним міським номером в Україні замовивши послугу «Мобільний хіт» і вибравши персональне привітання або улюблену мелодію з каталогу.
  • Розширити можливості використання телефону для особистих цілей - обмінюйтеся фото і відео в соціальних мережах, слухайте улюблену музику з інтернету, обмінюйтесь повідомленнями в пошті, месенджерах, здійснюйте аудіо дзвінки в інтернеті з послугами мобільного 3G інтернет доступу на самій широкій зоні покриття 3G в Україні. Детальніше про 3G послуги.
  • Розширити можливості використання телефону для робочих цілей - пошта, обмін документами, спілкування з партнерами за допомогою інтернет телефонії, стежте за новинами ринку і продуктами клієнтів, партнерів і конкурентів з послугами мобільного 3G інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с для смартфонів. Детальніше про 3G послуги.
  • SMS повідомлення для обміну новинами і найважливішими словами - «Пакет SMS 50» і «Пакет SMS 100».


Детальніше про всі умови акції «Бонус на рахунок» та можливості витрачання бонусів на послуги зв'язку.

Все більше бонусів і вигідних умов від оператора «Інтертелеком» з самим зручним прямим міським номером в Україні.

Новини і прес-релізи