Новини

01.04.2012 16:53
Ціни на комунікатор Huawei Ideos C8150 знижено до 499 гривень
Оператор «Інтертелеком» знижує ціни на комунікатор Huawei Ideos C8150, а також на мобільний телефон Huawei C5700 з передачею даних для використання інтернет сервісів на самій широкій зоні покриття 3G, в рамках акційної пропозиції «Мобільний телефон за 1 гривню». 

Huawei Ideos C8150

Розумний 8150.jpg

Комунікатор працює на базі ОС Android і дозволяє отримати користувачеві численні можливості завдяки величезній кількості додатків. Перегляд відео он-лайн, ігри, робота з документами, соціальні мережі, пошук в інтернеті, робота з картами, планування роботи, відпочинку і величезна кількість найпопулярніших сервісів.

Підтримка карт пам'яті до 32 Гб дозволяє перенести свою музичну бібліотеку, необхідні файли на мобільний телефон і використовувати замість звичного флеш-накопичувача. Наявність GPS дозволить використовувати комунікатор, як навігатор в ділових поїздках по місту і в поїздках по Україні.

Мобільний 3G інтернет

Переглядати відео, слухати аудіо в реальному часі, також за допомогою Ideos можливо створювати мобільну точку Wi-Fi доступу для інших пристроїв - планшетів, ноутбуків, персональних комп'ютерів. Максимальна швидкість інтернет доступу складає 3,1 Мбіт/с. Оператор «Інтертелеком» пропонує найвигіднішу тарифну пропозицію для комунікатора - «Все разом 60» і набір опцій для розширення можливостей тарифного плану.

Компактний

Форма і розмір Ideos створені так, щоб користувач максимально зручно відчував комунікатор у руці і легко поміщався в кишеню.

Бюджетний

Вартість телефону при підключенні до мережі оператора «Інтертелеком» за умовами акційних пропозицій від 499 гривень.

5700_lit.JPG

 

Huawei C5700

Телефон відрізняється сучасним дизайном, підтримує технології передачі даних 1X (швидкість до 153 Кбіт/с) і EVDO Rev. A (швидкість до 3,1 Мбіт/с). Huawei C5700 підтримує карти пам'яті microSD і microSDHC з обсягом до 8 Гб, обладнаний вбудованою камерою з роздільною здатністю 1,3 МП, аудіо-і відеоплеєром. Детальніше про характеристики телефону.

 

 

 

Новини і прес-релізи