Новини

01.04.2012 16:47
Найшвидший мобільний 3G інтернет з «Rev.B модемом за 99 гривень» та «Wi-Fi комлектом за 699 ​​гривень» у всіх регіонах України
Новий рівень комфорту, мобільності та швидкості з найшвидшим мобільним 3G інтернетом в Україні. Абоненти при підключенні отримують можливість придбати обладнання - модем або Wi-Fi комплект за акційною вартістю.

3G модем для «3G Турбо» Huawei EC 306 - сертифікований модем, який дозволить використовувати найшвидший мобільний 3G інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Пристрій максимально зручний у використанні - компактний розмір, автоматична установка і настройка роботи обладнання на будь-якому пристрої під управлінням ОС Windows і MacOS (plug & play), підтримка SD карт дозволить завантажувати файли і зберігати всю необхідну інформацію для роботи в мережі Інтернет, а також підтримка передачі даних за технологіями EVDO Rev.B і EVDO Rev.A. Дізнатися детальніше.

«Wi-Fi комплект» для організації інтернет доступу для будь-яких пристроїв з підтримкою Wi-Fi: ноутбуків, планшетів, електронних книг і смартфонів всіх стандартів. До складу Wi-Fi комплекту входять - роутер Asus RT-N13U і модем Huawei EC 306 для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету за технологією Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Дізнатися детальніше.

«3G Турбо» - найшвидший мобільний 3G інтернет, який дозволяє використовувати численні сервіси на швидкості до 14,7 Мбіт/с. «3G Турбо» - свобода переміщення зі звичними сервісами при максимальному комфорті.

Оператор пропонує тарифні пропозиції для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету «3G Турбо» з набором додаткових послуг для вибору оптимального обсягу трафіку, «3G Турбо Вільний доступ» з наданням 1000 Мб на добу, послугу «3G Турбо. Прискорюйся!», що дозволяє «прискорити» свій діючий тариф до 14,7 Мбіт/с.

Акційна пропозиція доступна для нових і діючих абонентів оператора «Інтертелеком». Дізнатися детальніше про можливості найшвидшого мобільного 3G інтернет доступу.

Новини і прес-релізи