Новини

01.04.2012 16:40
Мобільний 3G інтернет на найвигідніших умовах з акцією «Модем за 1 гривню»
Оператор «Інтертелеком» розширює можливості абонентів, які підключаються до послуг оператора в квітні 2012 року акційною пропозицією «Модем за 1 гривню».

Мобільний 3G інтернет оператора «Інтертелеком» - це нові можливості для абонентів на швидкості до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття 3G в Україні. Тарифні пропозиції дозволять оптимізувати витрати на організацію інтернет доступу для домашнього та мобільного використання, для постійного та періодичного доступу.

Найвигідніші тарифні пропозиції - лінійка тарифів оператора «Інтертелеком» дозволяє вибрати оптимальну пропозицію для повсякденного, регулярного або періодичного використання, домашнього і робочого інтернет доступу з щомісячною, щоденною абонентською платою або з оплатою тільки за спожитий трафік без додаткових платежів.

За умовами акції абонентам доступні сертифіковані 3G модеми Huawei EC122 і Huawei EC156. Модеми підтримуються пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS, прості в установці та налаштування (plug & play), оснащені слотом для microSD карт, що дозволяє зберігати завантажені з мережі файли і мати при собі найнеобхідніші програми для мобільного використання. Компактні розміри пристроїв дозволять абоненту постійно мати при собі модем і отримати нові можливості мобільного використання інтернет доступу.

Акційні умови «Модем за 1 гривню» доступні в регіональних відділеннях наступних областей - Київської, Одеської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Запорізької, Львівської, Полтавської та АР Крим і міст Київ та Севастополь.

Новини і прес-релізи