Новини

01.04.2012 16:27
Пропозиції для бізнес-клієнтів
Оператор «Інтертелеком» пропонує акційні умови при підключенні до корпоративних тарифних рішень для бізнес абонентів у квітні 2012 року.

Клієнти можуть взяти участь в маркетингових акціях «Мобільний телефон від 1 гривні» і «3G модем за 1 гривню» і значно знизити власні витрати на організацію корпоративного зв'язку. Термін дії акційних пропозицій з 1 по 30 квітня 2012 року.

 

Найзручніший прямий міський номер

Голосові послуги оператора «Інтертелеком» - корпоративне рішення, що дозволяє забезпечити співробітників послугами голосового зв'язку з прямим міським і мобільним номером для спілкування усередині корпоративної групи, спілкування з клієнтами та партнерами компанії.

Послуги оператора «Інтертелеком» дозволяють вирішити завдання по організації корпоративного зв'язку дрібного, середнього і великого бізнесу, а також державних і муніципальних установ.

В акції «Мобільний телефон від 1 гривні» приймає участь обладнання для різних цілей і потреб абонентів - від бюджетного мобільного телефону для тривалих переговорів і частих телефонних дзвінків до комунікатора Huawei Ideos C8150 під управлінням ОС Android для вирішення максимального набору бізнес завдань - планування та організація робочого процесу, управління проектами, бути завжди в курсі останніх подій і не пропустити жодного важливого листа по електронній пошті.

Для підбору оптимальної тарифної пропозиції та розрахунку економії при використанні послуг оператора «Інтертелеком» необхідно залишити заявку. Оператор «Інтертелеком» надає максимально зручний сервіс при роботі з юридичними особами, який забезпечує персональний менеджер клієнта.

 

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg    duo-gc221_1.jpg   m-alcatel-e211c.jpg    213c-2.jpg
   m-alcatel-OT203c.jpg  
m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

DUO GС221

 

 Alcatel S211C

 

 Alcatel 213C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

від 499 грн.   від 399 грн   від 199 грн.   від 1 грн.   від 1 грн.   від 1 грн.   від 1 грн.

 

 

Мобільний 3G інтернет

Послуги мобільного 3G інтернету від оператора «Інтертелеком» для бізнес абонентів дозволяють забезпечити співробітників для використання 3G інтернету при поїздці до клієнта або партнера, переміщення по місту, області та Україні, а також об'єкти, де потрібен інтернет доступ для постійного використання. Економити на старті використання послуг або розширити корпоративну групу чинним абонентам можливо взявши участь в акції «3G модем за 1 гривню».

«3G Бізнес» - бізнес рішення оператора «Інтертелеком», перевагами якого є вигідна вартість інтернет доступу, швидкість до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття 3G в Україні. Зона покриття оператора «Інтертелеком» дозволяє використовувати мобільний 3G інтернет більш ніж в 5000 населених пунктах.

Модеми, доступні за умовами акції - Huawei EC122 і Huawei EC 156. Модеми дозволяють використовувати максимальний набір сервісів для вирішення бізнес завдань на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Модеми легкі і зручні в налаштуванні і використанні, оснащені слотом для microSD карт і підтримуються пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS. Дізнатися детальніше про умови акції.

Новини і прес-релізи