Новини

27.03.2012 17:31
«Інтертелеком» розширює можливості оплати рахунку платіжною системою «FLASHCHEQUE»
Тепер всі абоненти оператора «Інтертелеком» можуть оплачувати послуги зв'язку через міжнародну платіжну систему «FLASHCHEQUE».

Платіжна система «FLASHCHEQUE» дозволяє абонентам безпечно проводити розрахунки і здійснювати моментальні платежі за допомогою готівкових коштів і рахунків у ПАТ «Банк Фамільний», який є розрахунковим банком платіжної системи. При цьому, на відміну від платіжних систем, що працюють з пластиковими картами, система «FLASHCHEQUE» не використовує платіжні реквізити і не передає їх через мережу, а засобами авторизації користувачів служать SMS-паролі або USB-токени.

Також через платіжну систему «FLASHCHEQUE» поповнення рахунку для абонентів оператора «Інтертелеком» доступно готівкою в касах банків-учасників* платіжної системи «FLASHCHEQUE», і терміналах самообслуговування. Поповнення в терміналах доступно 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Зарахування коштів на рахунок абонента відбувається відразу ж після процедури оплати, при цьому ніяких додаткових комісій з абонента не стягується.

Розширення можливостей поповнення рахунку дозволить абонентам оператора «Інтертелеком» здійснювати оплату послуг зв'язку та мобільного інтернет-доступу максимально зручними, комфортними та безпечними способами.

*Банки-учасники платіжної системи «FLASHCHEQUE»: ДРУ АБ «Полтава-Банк», ПАТ «Банк Кредит Дніпро», ПАТ «Кредитпромбанк», ПАТ «Місто Банк», ПАТ «АКБ «Новий», ПАТ «Всеукраїнський Банк розвитку», ПАТ «Східно-Український Банк «Грант», ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», ПАТ «АПЕКС-БАНК», ПАТ «ЧБРР», ПАТ «Ерсте Банк», ПАТ «Банк «Фамільний», ПАТ «АКБ «Базис», ПАТ «Укргазбанк».

 


Платіжна система «FLASHCHEQUE» є міжнародною банківською платіжною системою, технологія роботи якої відповідає вимогам Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» та Постанови Національного банку України «Про врегулювання питань здійснення операцій із застосуванням програмно-технічних комплексів самообслуговування» від 5.03.2008 р. № 53. На підтвердження цього Національний банк України своїм листом від 24.05.2007 р. № 25-218/1019-5289 повідомив всі банківські установи України про відповідність документів платіжної системи «FLASHCHEQUE» вимогам законодавства України.

Новини і прес-релізи