Новини

16.03.2012 11:17
11 років роботи на ринку телекомунікаційних послуг України. Звернення генерального директора Б.Н. Акулова до абонентів оператора «Інтертелеком».

Шановні абоненти!

Сьогодні, 16 березня, оператор «Інтертелеком» спільно з абонентами відзначає 11 років спільної роботи на ринку телекомунікаційних послуг України.

З 2001 року завдяки розвитку телекомунікаційних послуг сталися численні зміни для користувачів мобільного зв'язку України. Розвиток послуг безпровідного і мобільного зв'язку дозволило значно спростити спілкування між людьми, і зробити його зручніше і комфортніше. Розширилися способи спілкування між людьми - додатково до голосового зв'язку, абоненти все частіше використовують і інші популярні способи, такі як, спілкування в соціальних мережах, обмін інформацією по електронній пошті, діляться важливою текстовою, фото-, відео-та аудіо-інформацією за допомогою різноманітних інтернет сервісів.

Завдяки розвитку мобільних технологій абонентські пристрої для використання послуг стали більш технологічними, підвищилися якість і спектр надаваних послуг. Важко уявити, що за такий термін у абонентів з'явилася можливість використовувати 3G, отримати доступні послуги безпровідного і мобільного зв'язку стандарту CDMA, використовувати численні сервіси, які на початку шляху ніхто не міг і передбачити. І не дивлячись на стрімкий розвиток, мобільний телефон - це, перш за все, найзручніший спосіб почути рідних і близьких, повідомити найважливіші новини і розділити радість.

Оператор «Інтертелеком» протягом усього свого розвитку приділяє значну увагу соціальним проектам, телефонізації та забезпеченню мобільним 3G інтернетом віддалених районів України. Ми приділяємо велику увагу підростаючому поколінню і організаціям, які максимально потребують використовувати інтернет доступ - школи, освітні та муніципальні установи. Виконуючи такі проекти, ми впевнені, що робимо свій вклад у розвиток суспільства.

Оператор «Інтертелеком» в 2012 році:

  • Лідер ринку послуг в стандарті CDMA і перший CDMA оператор на території України, який надав можливість комфортного спілкування і швидкісного інтернет доступу понад 850 тисячам абонентам.
  • 4 позиція на ринку мобільних операторів за розміром абонентської бази.
  • Оператор першим на території Україні запустив найшвидший мобільний 3G інтернет в Україні за технологією EVDO Rev.B.
  • Один з лідерів 3G інтернет доступу та широкосмугового доступу в мережу інтернет і є одним з найбільших інтернет провайдерів в Україні.
  • Оператор найзручнішого прямого міського номеру - оператор має найбільший номерний ресурс серед операторів CDMA зв'язку. Кожен прямий міський номер, який надано абоненту, працює по всій території покриття оператора «Інтертелеком».
  • Забезпечує інтернет доступом більш ніж в 5000 населених пунктах України.
  • Перший оператор в Україні, який надав антивірусний захист в якості послуги для абонентів мобільного зв'язку.

 

Ключові цінності, на яких ми будуємо свої послуги для наших абонентів - швидкість, комфорт і мобільність. Нашим пріоритетом є надання новітніх послуг, завдяки яким жителі нашої країни стають більш прогресивними та інноваційними.

Всі досягнення оператора за 11 років роботи значимі завдяки вибору нас в якості оператора зручних і комфортних рішень більш ніж 850 000 абонентів.

Ми дякуємо кожного абонента за надану довіру, за надану можливість забезпечувати спілкування з близькими і друзями. Кожен день фахівці оператора «Інтертелеком» прикладають максимальні зусилля, щоб вам було ще більш комфортно використовувати послуги, а спілкування приносило більше радості.

Сьогодні, ми дивимося з оптимізмом вперед - оператор «Інтертелеком» і далі буде впроваджувати нові комфортні послуги та пропонувати передові технічні рішення для жителів України. За 11 років сформована ефективна команда, яка вже неодноразово доводила здатність вирішувати найскладніші технологічні завдання, виводити на ринок нові та інноваційні рішення. Оператор «Інтертелеком» довів, що є одним з важливих гравців на ринку телекомунікаційних послуг, і найближчим часом очікуються нові тарифні пропозиції, комфортні послуги та передові технічні рішення.

Генеральний директор
ТОВ «Інтертелеком»
Акулов Б.М.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 16.03.2012 11:17

    11 років роботи на ринку телекомунікаційних послуг України. Звернення генерального директора Б.Н. Акулова до абонентів оператора «Інтертелеком».

Подальші новини:

Новини і прес-релізи