Новини

15.03.2012 16:48
У день народження оператора нова програма лояльності для абонентів оператора «Інтертелеком» - «Найкраще спілкування»
До 11-річчя оператора «Інтертелеком» абонентам представляються нові умови програми лояльності для абонентів з 1 квітня 2012 року. Умови програми лояльності дозволяють отримати бонусні гроші від оператора «Інтертелеком» в залежності від абонентського стажу та суми витраченої на послуги зв'язку в попередньому місяці.

Оновлення програми лояльності є найголовнішим кроком по збільшенню лояльності абонентів при використанні послуг оператора «Інтертелеком». Оператор «Інтертелеком» постійно вводить нові рішення, покращує якість надаваних послуг для своїх абонентів, як для використання голосових послуг, так і для використання мобільного 3G інтернету.

Зміна діючої програми лояльності - це, перш за все розширення можливостей абонентів. Бонуси, отримані в рамках програми «Найкраще спілкування» дозволять абонентам отримати більшу кількість послуг, більше спілкуватися, донести більше емоцій, написати більше листів, проявити більше уваги близьким людям. Саме такі завдання ставить оператор, впроваджуючи програму лояльності абонентів «Найкраще спілкування».

«Найкраще спілкування» доступно для всіх абонентів оператора «Інтертелеком» - голосових тарифних пропозицій з найзручнішим прямим міським номером, мобільної нумерації, інтернет тарифних пропозицій і тарифних пропозицій найшвидшого мобільного 3G інтернету.

Дізнатися детальніше про оновлену програму лояльності оператора «Інтертелеком».

Оператор висловлює вдячність і подяку абонентам, які вибрали оператора «Інтертелеком», як партнера та помічника в організації спілкування з близькими, родичами, по робочих та бізнес цілям, обміну інформацією в мережі Інтернет та забезпечення мобільного використання послуг передачі даних і голосового зв'язку.

Оператор «Інтертелеком» розвивається завдяки Вашому вибору.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 15.03.2012 16:48

    У день народження оператора нова програма лояльності для абонентів оператора «Інтертелеком» - «Найкраще спілкування»

Подальші новини:

Новини і прес-релізи