Новини

07.03.2012 16:20
Оператор «Інтертелеком» розвиває доступ до мережі Інтернет в гірських регіонах - розширення покриття в селі Татарів Івано-Франківської області
Оператор «Інтертелеком» надав можливість використовувати мобільний 3G інтернет доступ в селі Татарів Івано-Франківської області і забезпечив школу і сільську раду гірського населеного пункту найшвидшим мобільним 3G інтернетом.

Розширення телекомунікаційної мережі в районних центрах для забезпечення високошвидкісним мобільним 3G інтернет доступом - одна із стратегічних завдань оператора «Інтертелеком». Реалізація проекту із забезпечення школи і сільської ради села Татарів інтернет доступом була виконана в найкоротші терміни і дозволила отримати гарантовану швидкість 8 Мбіт/с.

При реалізації проекту були задіяні можливості 3G інтернет доступу, а також технологія передачі даних Wi-Fi. Показники якості, гарантованої швидкості і можливості використання інтернет доступу за підсумками реалізації проекту не поступаються провідним операторам передачі даних.

Село Татарів примітно тим, що даний населений пункт знаходиться у високогірній місцевості. В селі існує школа і дитячий сад, і забезпечення підростаючого покоління та дітей інтернет доступом - це необхідність для отримання якісної самоосвіти і максимальне спрощення доступу до всесвітньої інформації», - зазначив генеральний директор оператора« Інтертелеком» Борис Миколайович Акулов.

«Організація доступу до всесвітньої мережі Інтернет, є нагальна необхідність у сучасному житті. Я вдячний компанії «Інтертелеком» за надану можливість використовувати сучасні технології, які допоможуть нам оптимізувати робочі процеси», - зазначив голова сільської ради села Татарів Микитюк Іван Васильович.

«Ми вдячні компанії «Інтертелеком» за надану нам можливість. На сьогоднішній день інтернет - це зростаючий джерело знань, який постійно оновлюється. Для нашого педагогічного колективу з'явилася велика можливість систематично вдосконалюватися в сфері науки і освіти та в свою чергу нести цінний багаж знань учням», - зазначила директор школи села Татарів Павлюк Любов Онуфріївна.

Попередні новини:

Вибрана новина:

  • 07.03.2012 16:20

    Оператор «Інтертелеком» розвиває доступ до мережі Інтернет в гірських регіонах - розширення покриття в селі Татарів Івано-Франківської області

Подальші новини:

Новини і прес-релізи