Новини

05.03.2012 20:18
Мобільні подарунки до 8 березня від оператора «Інтертелеком»
Оператор «Інтертелеком» підготував знижки, бонуси та весняні подарунки для зручного прямого міського номеру, абонентів мобільного 3G інтернет доступу та мобільної нумерації 094. У міжнародний жіночий день абонентам надаються послуги, які допоможуть привітати жінок, спілкуватися з близькими та друзями, діловими партнерами і колегами.

Комунікатор від 299 гривень з безлімітним інтернет доступом до кінця березня

Акційна пропозиція доступна для абонентів з 7 по 8 березня при підключенні до тарифних пропозицій «Вільні розмови», «Все разом 60», «Мобільний офіс +» і «Все включено». В акційній пропозиції приймає участь комунікатор Huawei Ideos C8150.

Комунікатор дозволить спілкуватися максимально зручно - голосовий зв'язок зі зручним прямим міським номером, соціальні мережі, пошта, голосовий зв'язок за допомогою інтернет сервісів, а також різноманітні інтернет сервіси звичні для використання на ноутбуці або персональному комп'ютері за допомогою більш ніж 200 тисяч додатків в Android Market.

До кінця березня оператор «Інтертелеком» надає безлімітний мобільний 3G інтернет на самій широкій зоні покриття зі швидкістю до 3,1 Мбіт/с при участі в акції «Комунікатор від 299 гривень».

 

1000 SMS в подарунок для привітання жінок в міжнародний жіночий день

Акційна пропозиція дозволяє отримати 1000 SMS для відправлення на номери мобільних операторів України та абонентам оператора «Інтертелеком» в період з 6 по 8 березня 2012 року. Оператор «Інтертелеком» з 6 по 8 березня сповістить всіх абонентів найзручнішого прямого міського номеру і мобільної нумерації 094 про проведення акційних умов. Для підключення послуги необхідно відповісти на отримане SMS повідомлення. Додатково послугу «1000 SMS в подарунок» можливо активувати за допомогою АССА, в Центрах обслуговування абонентів і дилерських точках продажу.

 

«3G Доступ 500» - 500 МБ мобільного 3G інтернет доступу в подарунок для смартфонів і комунікаторів з 7 по 8 березня

Оператор «Інтертелеком» надає можливість активувати додаткові 500 МБ для використання мобільного 3G інтернет доступу на смартфоні і комунікаторі за 0 грн. з ПДВ та використання протягом 30 днів.

Розширюйте можливості свого комунікатора для особистих та бізнес цілей з мобільним 3G інтернетом від оператора «Інтертелеком»: 
  • Для робочих цілей - пошта, обмін документами, спілкування з партнерами за допомогою інтернет телефонії, стежте за новинами ринку і продуктами клієнтів, партнерів і конкурентів з послугами мобільного 3G інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с для смартфонів.
  • Розширюйте можливості використання телефону для особистих цілей - обмінюйтеся фото і відео в соціальних мережах, слухайте улюблену музику з інтернету, обмінюйтеся повідомленнями в пошті, месенджерах, здійснюйте аудіо дзвінки в інтернеті з послугами 3G інтернет доступу на найширшій зоні покриття 3G в Україні.

 

«Безкоштовний хіт» і «Мелодія в подарунок» для абонентів оператора «Інтертелеком» з 7 по 8 березня

Оператор «Інтертелеком» надає можливість замовити одну мелодію з каталогу мелодій і подарувати одну мелодію з каталогу мелодій іншому абоненту «Інтертелеком» за 0 грн. з ПДВ на 30 днів. Оператор «Інтертелеком» підготував спеціальну категорію «Хіти до 8 березня», де обрані найбільш яскраві мелодії для жінок в міжнародний жіночий день.

Замовити та подарувати мелодію можливо в АССА в період з 7 по 8 березня.

Зробіть свій номер наймузичнішим прямим міським номером з послугою «Мобільний хіт».

 

Знижка на послуги «Вільна ніч» 50% для максимальної економії при використанні мобільного 3G інтернет доступу в нічний час доби

Для абонентів мобільного 3G інтернет доступу оператор «Інтертелеком» підготував спеціальну пропозицію для використання мобільного 3G інтернету в нічний час доби - 50% знижка на всю лінійку послуг «Вільна ніч». Активувати послуги можливо з 7 по 8 березня.

7 і 8 березня абоненти можуть активувати додатково 5 ГБ трафіку для використання в нічний час доби за вартістю 22,5 гривень (замість 45), 10 ГБ - 37,5 гривень (замість 75 гривень) і 15 ГБ за 49,50 гривень (замість 99 гривень). Використовуйте мобільний 3G інтернет від оператора «Інтертелеком» на самих вигідних умовах.

Акційні мегабайти діють до кінця березня 2012 року.

Новини і прес-релізи