Новини

01.03.2012 16:00
Оператор «Інтертелеком» вводить два тарифних плани для використання найзручнішого прямого міського номеру в Україні
Перший національний CDMA оператор вводить дві тарифних пропозиції для використання найзручнішого прямого міського номера, вигідних тарифів для дзвінків і обміну повідомленнями - «Вільні розмови» і «Оптимальний +».

Оператор вводить тарифні пропозиції, надаючи найвигідніші тарифи для дзвінків на місцеві номери і розширюючи можливості абонентів для максимально зручного спілкування.

«Вільні розмови» - максимально вигідний тарифний план для дзвінків на місцеві номери, міжміські дзвінки в найбільші міста і абонентам мобільних операторів. У пакетній пропозиції абонентам надається 3000 хвилин для дзвінків на місцеві номери, а також вигідна вартість для дзвінків на номери мобільних операторів і дзвінків у найбільші міста України. Абонентська плата за використання тарифного плану становить 45 гривень на місяць.

«Оптимальний +» - тарифний план для спілкування всередині мережі та дзвінків на місцеві міські номери. Абонентам надається 700 хвилин для дзвінків на місцеві номери, а також вигідна вартість дзвінків у вихідні дні та неробочий час. Абонентська плата за використання тарифного плану становить 35 гривень з ПДВ на місяць.

Оператор «Інтертелеком» пропонує акційні умови та додаткові послуги, які дозволять максимально розширити можливості для ділового та особистого спілкування:

  • Можливість придбати обладнання за акційною вартістю від 1 гривні при підключенні з акцією «Телефон за 1 гривню».
  • 100 хвилин для дзвінків на номери мобільних операторів за акційною вартістю від 0,25 грн. за хвилину розмови. Дізнатися, як почати економити.
  • Розширюйте можливості використання телефону для робочих цілей - пошта, обмін документами, спілкування з партнерами за допомогою інтернет телефонії, стежте за новинами ринку і продуктами клієнтів, партнерів і конкурентів з послугами мобільного 3G інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с для смартфонів. Детальніше про 3G послуги.
  • Розширюйте можливості використання телефону для особистих цілей - обмінюйтеся фото і відео в соціальних мережах, слухайте улюблену музику з інтернету, обмінюйтеся повідомленнями в пошті, месенджерах, здійснюйте аудіо дзвінки в інтернеті з послугами 3G інтернет доступу на самій широкій зоні покриття 3G в Україні. Детальніше про 3G послуги.
  • Замініть гудки очікування улюблено мелодією або персональним привітанням і зробіть свій прямий міський самим музичним прямим міським номером з послугою «Мобільний хіт».
  • Додатково при підключенні абоненти можуть взяти участь в акції «Бонуси при підключенні» і отримати бонус до 108 гривень при підключенні.
Новини і прес-релізи