Новини

01.03.2012 15:50
«Інтертелеком» запускає акцію для студентів та школярів при підключенні до мобільного 3G інтернету
Оператор «Інтертелеком» представляє акційну пропозицію для студентів і школярів всіх форм навчання. Акційна пропозиція дозволяє придбати модем для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету в Україні на швидкості до 14,7 Мбіт/с та мобільного 3G інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття 3G в Україні отримавши грошовий бонус для використання послуг оператора «Інтертелеком».

Мобільний 3G інтернет оператора «Інтертелеком» дозволить отримати максимально зручний доступ до мережі Інтернет для навчання, відпочинку та розваг. Акційна пропозиція поширюється на тарифні пропозиції найшвидшого мобільного 3G інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с і на тарифні пропозиції для використання мобільного 3G інтернету на самій широкій зоні покриття 3G на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Акція «Бонус на рахунок для студентів і школярів» доступна у всіх регіонах України для учнів всіх навчальних закладів України.

Обладнання, що приймає участь в акційних умовах - 3G модем Huawei EC 122 і 3G модем Huawei EC 156, а також модем для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету 3G Турбо - Huawei EC 306.

122n.JPG
  156n.JPG
   306n.JPG
 Huawei EC 122    Huawei EC 156     Huawei EC 306

 

Відмінними рисами всіх акційних модемів є просте і зрозуміле налаштування (plug & play), наявність зручного менеджера управління підключеннями, а також можливість використовувати модем, як єдиний пристрій обміну інформацією, яке повністю замінить flash-накопичувач - модеми оснащені слотом для SD-карт, що дозволить зберігати і мати при собі всі завантажені файли для навчання.

Для підключення доступні всі тарифні пропозиції за технологіями Rev.A і Rev.B.

Дізнатися детальніше про акційні умови «Бонус на рахунок для студентів і школярів».

Термін дії акції до 31.03.2012.

Новини і прес-релізи