Новини

01.03.2012 13:21
«Адреналін 60» і «Адреналін 299» - відкрийте для себе максимальну мобільність 3G інтернет доступу
Оператор «Інтертелеком» розширює лінійку пропозицій в рамках тарифного плану 3G Адреналін новими послугами Адреналін 60 і Адреналін 299.

Абоненти отримують 1 500 МБ і 30 000 МБ трафіку для використання на максимальній швидкості до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття 3G. Подорожуйте по Україні, переміщайтеся по своєму місту та області, використовуйте вдома і в офісі - «Інтертелеком» представляє найширшу зону покриття більше, ніж в 5000 населених пунктів.

Мобільний 3G інтернет доступ оператора «Інтерлеком» - це вигідне рішення для використання на персональних комп'ютерах, ноутбуках, а також планшетах і мобільних Wi-Fi роутерах. Мобільне використання 3G інтернету - це значне розширення можливостей - спілкування з друзями, колегами, доступ до електронної пошти та соціальних мереж, будь-які сервіси, аудіо дзвінки і доступ до інформації в будь-якій точці покриття оператора «Інтертелеком».

Тарифні пропозиції доступні для всіх користувачів тарифного плану «3G Адреналін» і коробкових рішень «Легко стартуй!» та «Легко стартуй! 3G Турбо», що використовують тарифний план «3G Адреналін IT».

Для абонентів, які планують почати використовувати мобільний 3G інтернет прямо зараз, оператор пропонує наступні додаткові можливості:

  • «Модем за 1 гривню» - підключайте тарифний план «3G Адреналін» з послугою «Адреналін 60» і «Адреналін 299» і придбайте модем за ціною від 1 гривні.
  • Зробити свій мобільний 3G інтернет найбезпечнішим 3G інтернетом в Україні вигідно з акційною пропозицією «50% знижка на послугу «Антивірус Dr.Web» і 30 днів безкоштовного використання послуги антивірусного захисту. За 7,5 гривень на місяць абонент отримує пропозицію «Антивірус Dr.Web Преміум» і максимальний захист від вірусів на своєму комп'ютері або ноутбуці, а також веб-антивірус для безпечного серфінгу та батьківський контроль для забезпечення використання інтернет доступом дітей.
  • Замовити коробкове рішення «Легко стартуй!» прямо з сайту та отримати коробкове рішення з безкоштовною доставкою в будь-яку точку України.

Рекомендоване обладнання для використання «Адреналін 60» і «Адреналін 299» в тарифному плані 3G Адреналін:

Модеми Huawei EC156 і Huawei EC122 дозволяють використовувати мобільний 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с в більш ніж 5000 населених пунктів у всіх областях України.Модеми підтримуються пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS, оснащені слотом для microSD карт, що дозволяє зберігати завантажені з мережі файли і мати при собі найнеобхідніші програми для мобільного використання. Huawei EC 122 і Huawei EC156 зручні в установці та налаштування для початку використання послуг оператора «Інтертелеком».

Новини і прес-релізи