Новини

01.03.2012 13:11
«Все разом 60» - час 3G для смартфонів і комунікаторів
Оператор «Інтертелеком» вводить найвигіднішу пропозицію для спілкування на смартфонах і комунікаторах. Все разом 60 - це тарифна пропозиція, яка надає набір всіх найнеобхідніших послуг для смартфонів і комунікаторів для максимального спілкування.

Прямий міський номер і мобільний номер 094 - абонентам інших мереж і операторів буде максимально просто набрати ваш номер незалежно, з чого вони збираються подзвонити - зі стаціонарного телефону, з мобільного або за допомогою оператора ip-телефонії.

Пакетні хвилини на місцеві номери - телефонуйте на місцеві номери, в пакетну пропозицію включено 1500 хвилин для довгих розмов.

Мобільний 3G інтернет - 1500 Мб трафіку для використання на найширшій зоні покриття. Додатково до звичних дзвінків з мобільного телефону з 3G відкрийте для себе нові можливості спілкування з друзями:

  • Величезні можливості і відкриття, коли абоненти можуть спілкуватися за допомогою ip телефонії та інтернет сервісів і показати один одному відео, а не тільки розповісти словами.
  • Надсилайте фотографії та відео з місця події прямо на пошту чи повідомленням в соціальних мережах. Почніть зберігати і ділитися яскравими моментами свого життя з близькими та друзями.
  • Пошта і месенджери завжди з вами в кишені, де б ви не знаходилися - в транспорті, на роботі або в черзі.
  • Карти та сервіси пошуку місць допоможуть швидко зорієнтуватися в новому місці або знайти цікаву зустріч, подію або захід у вашому місті.

Безлімітні дзвінки всередині мережі - телефонуйте абонентам оператора «Інтертелеком» без обмежень - в тарифну пропозицію включено безлімітне спілкування всередині мережі оператора «Інтертелеком».

Максимально вигідна вартість дзвінків на мобільні номери - телефонуйте абонентам операторів мобільного зв'язку за вартістю 35 копійок за хвилину розмови з посекундною тарифікацією, без плати за з'єднання і додаткової абонентської плати.

Пакетні SMS - спілкуйтеся з абонентами мобільних операторів України та оператора «Інтертелеком» за допомогою SMS повідомлень, в пакетну пропозицію включено 100 SMS.

Отримуйте вхідні дзвінки на мобільний номер 094 і обмінюйте на додаткові мегабайти для використання все більшої кількості інтернет сервісів.

Детальніше про нову тарифну пропозицію.

Оператор «Інтертелеком» пропонує додаткові можливості для абонентів, які підключаються до мережі оператора «Інтертелеком» на тарифний план «Все разом 60» для смартфонів і комунікаторів:

Новини і прес-релізи