Новини

01.03.2012 12:30
Найшвидший мобільний 3G інтернет з «Rev.B модемом за 99 гривень» та «Wi-Fi комлектом за 699 ​​гривень» у всіх регіонах України
Почати використовувати найшвидший мобільний 3G інтернет «3G Турбо» на швидкості до 14,7 Мбіт/с максимально вигідно знизивши витрати на придбання акційного обладнання - сертифікованого 3G модему з підтримкою EVDO Rev.B - Huawei EC 306 або комплекту для забезпечення доступу відразу кількох пристроїв за допомогою технології Wi-Fi.

«3G Турбо» - інноваційне рішення для жителів всіх регіонів України - найшвидший мобільний 3G інтернет, який дозволяє використовувати численні сервіси на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Новітні технології передачі даних дозволяють отримати максимальну кількість можливостей доступних при використанні фіксованого доступу при мобільному використанні.

Оператор пропонує тарифні пропозиції для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету «3G Турбо» з набором додаткових послуг для вибору оптимального обсягу трафіку, «3G Турбо Вільний доступ» з наданням 1000 Мб на добу, послугу «3G Турбо. Прискорюйся!», що дозволяє «прискорити» свій діючий тариф до 14,7 Мбіт/с.

За умовами акції абонентам доступний 3G модем з підтримкою технології EVDO Rev.B - Huawei EC 306. Пристрій створено, щоб забезпечити максимальний комфорт при використанні мобільного 3G інтернету - автоматичне налаштування обладнання (plug & play), компактний розмір, щоб мати модем завжди при собі, підтримка microSD карт, щоб зберігати всі необхідні для роботи в Інтернет файли і програми, а також підтримка технологій Rev.B, Rev.A для використання мобільного 3G інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с на самій широкій зоні покриття 3G.

Акційна пропозиція доступна для нових і діючих абонентів оператора «Інтертелеком». Дізнатися детальніше про можливості найшвидшого мобільного 3G інтернет доступу.

Абонентам, які планують забезпечити інтернет доступом декілька пристроїв домашньої або офісної мережі (мобільні телефони, смартфони, комунікатори, планшети, персональні комп'ютери, ноутбуки та інші пристрої з підтримкою Wi-Fi) оператор «Інтертелеком» спільно з компанією Asus пропонує спільне рішення «3G Турбо. Wi-Fi комплект», що включає роутер Asus RT-N13U і модем Huawei EC 306 для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету за технологією Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Дізнатися детальніше.

Новини і прес-релізи