Новини

01.03.2012 12:24
«Модем за 1 гривню» - економія на старті для максимальної мобільності
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови для старту використання мобільного 3G інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с за технологією EVDO Rev.A на найширшій зоні покриття 3G в Україні.

Почніть використовувати мобільний 3G Інтернет та змініть звичне сприйняття інтернет доступу з комплексним вирішенням мобільного 3G інтернету від оператора «Інтертелеком». Можливість почати використовувати численні інтернет сервіси або використовувати значно більше за рахунок мобільності послуги, в кожній точці покриття оператора - вдома, в офісі, при переміщенні по місту чи області, в подорожі або відрядженні по Україні.

Рішення мобільного 3G інтернету дозволяє забезпечити інтернет доступом будинок або офіс, під час ділових поїздок, презентацій або відвідування будь-яких заходів.

Оператор «Інтертелеком» надає послуги на найширшій зоні покриття 3G в Україні - це більше 5000 населених пунктів України для використання інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с.

Найвигідніші тарифні пропозиції - лінійка тарифів оператора «Інтертелеком» дозволяє вибрати оптимальну пропозицію для повсякденного, регулярного або періодичного використання, домашнього і робочого інтернет доступу зі щомісячною, щоденною абонентською платою або з оплатою тільки за спожитий трафік без додаткових платежів.

За умовами акції абонентам доступні сертифіковані 3G модеми Huawei EC122 і Huawei EC156. Модеми підтримуються пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS, прості в установці та налаштуванні (plug & play), оснащені слотом для microSD карт, що дозволяє зберігати завантажені з мережі файли і мати при собі найнеобхідніші програми для мобільного використання. Модеми рекомендується використовувати для забезпечення інтернет доступу з нетбуків, ноутбуків і персональних комп'ютерів під управлінням ОС Windows і Mac OS.

Оператор «Інтертелеком» пропонує абоненту зробити свій інтернет найбезпечнішим 3G інтернетом з послугою «Антивірус Dr.Web» і знижку 50% на використання послуги. Максимальний захист за 7,5 гривень на 30 днів включає антивірус, захист від спаму, руткітів, а також веб-антивірус для захисту перебування в мережі і батьківським контролем для забезпечення безпечного використання комп'ютера або ноутбука дітьми користувача.

Акційні умови «Модем за 1 гривню» доступні в регіональних відділеннях наступних областей - Київської, Одеської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Запорізької, Львівської, Полтавської та АР Крим і міст Київ та Севастополь.

Новини і прес-релізи