Новини

01.03.2012 12:22
Найзручніший прямий міський номер - економте при підключенні з акцією «Мобільний телефон за 1 гривню»
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови для початку використання найзручнішого прямого міського номеру в Україні в березні.

Послуги оператора «Інтертелеком» - це прямий обласний номер, пакетні пропозиції для дзвінків на місцеві номери, включені у всі тарифні пропозиції з прямою нумерацією, вигідна вартість дзвінків на мобільний і міжнародний напрямок, а також мобільний 3G Інтернет і додаткові сервіси, які можуть зробити спілкування максимально комфортним.

Акційна пропозиція «Телефон за 1 гривню» дозволяє абонентам придбати обладнання для використання послуг оператора «Інтертелеком». Акційне обладнання дозволяє вибрати для себе телефон для різних цілей і потреб - від здійснення частих дзвінків до максимального набору для спілкування за допомогою звичних дзвінків і зручних інтернет сервісів на комунікаторі за ціною від 999 гривень.

 
8150.jpg     m-huaw-5700.jpg    duo-gc221_1.jpg   m-alcatel-e211c.jpg    213c-2.jpg
   m-alcatel-OT203c.jpg  
m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

DUO GС221*

 

 Alcatel S211C

 

 Alcatel 213C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

від 999 грн.   від 649 грн.   від 199 грн.   від 1 грн.   від 1 грн   від 1 грн.   від 1 грн.

 

Послуги оператора «Інтертелеком» з прямим обласним або районним номером у всіх областях України дозволять об'єднати домашній, робочий та мобільний телефон в одному пристрої для максимально зручного спілкування з рідними і близькими, колегами та партнерами.

Мобільний 3G Інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с для комунікаторів і смартфонів. 3G інтернет дозволяє розширити функціонал смартфона або комунікатора в порівнянні з іншими стандартами. Найширша зона покриття 3G дозволить вільно пересуватися по всій території покриття оператора «Інтертелеком» і завжди бути в он-лайні з усім світом.

Спілкування без меж і довгі розмови всередині мережі - безкоштовні і безлімітні дзвінки всередині мережі між абонентами оператора «Інтертелеком» вже включені у всі пакети прямої обласної та районної нумерацій. Пакетні пропозиції для дзвінків на місцеві номери і на номери мобільних операторів в залежності від обраного тарифного плану дозволять отримати найзручніший прямий міський номер в Україні.

Звертаємо увагу, що діють різні умови для регіонів України. Детальніше про умови акції «Телефон за 1 гривню».   

*DUO GС 221 - мобільний телефон, який дозволить використовувати один пристрій для використання послуг оператора «Інтертелеком» і будь-якого GSM оператора в одному пристрої. Мобільний телефон DUO GС 221 за умовами акції «Телефон від 1 гривні» доступний при підключенні до обласної нумерації наступних областей - Київської, Харківської, Дніпропетровської, Одеської та Донецької.

 

Новини і прес-релізи