Новини

01.03.2012 12:10
Пропозиції для бізнес-клієнтів
Оператор «Інтертелеком» пропонує акційні умови підключення на корпоративні тарифні пропозиції для бізнес абонентів в березні 2012 року.

Клієнти можуть взяти участь в маркетингових акціях  акціях «Телефон від 1 гривні» і «3G модем за 1 гривню» і значно знизити власні витрати на придбання обладнання для організації корпоративного зв'язку. Термін дії акційних пропозицій з 1 по 31 березня 2012 року.
 

Найзручніший прямий міський номер


Голосові послуги оператора «Інтертелеком» - рішення, що дозволяє забезпечити співробітників послугами голосового зв'язку прямим міським і мобільним номером. Рішення має переваги: ​​прямий обласний або районний номер для зручного спілкування з клієнтами і партнерами, безкоштовними дзвінками усередині мережі і корпоративної групи, а також мобільний 3G інтернет доступ на самій широкій зоні покриття 3G в Україні для використання на смартфоні і комунікаторі.

В акції «Телефон від 1 гривні» приймає участь обладнання для різних цілей і потреб абонентів - від бюджетного мобільного телефону для тривалих переговорів і частих телефонних дзвінків до комунікатора Huawei Ideos C8150 під управлінням ОС Android для вирішення максимального набору бізнес завдань - планування та організація робочого процесу, управління проектами, бути завжди в курсі останніх подій і не пропустити жодного важливого листа по електронній пошті.

Оптимізувати витрати і вибрати найбільш прийнятні тарифні пропозиції в залежності від посадових обов'язків співробітників. Тарифні пропозиції мають вигідну вартістю дзвінків на всі напрямки - безлімітні дзвінки всередині мережі і корпоративної групи, пакетні хвилини для дзвінків на місцеві номери, пакетні хвилини для дзвінків абонентам мобільних операторів України і пакети передплаченого трафіку для використання мобільного 3G інтернет доступу.

 

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg    duo-gc221_1.jpg   m-alcatel-e211c.jpg    213c-2.jpg
   m-alcatel-OT203c.jpg   m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

DUO GС221

 

 Alcatel S211C

 

 Alcatel 213C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

від 999 грн.   від 499 грн   від 199 грн.   від 1 грн.   від 1 грн   від 1 грн.   від 1 грн.

 

Мобільний телефон DUO GС 221 - дозволить об'єднати вигідні тарифи оператора «Інтертелеком» і будь-якого GSM оператора для максимально вигідного використання послуг зв'язку. Мобільний телефон доступний при підключенні до обласної нумерації наступних областей: Київської, Одеської, Харківської, Дніпропетровської та Донецької.

Дізнатися детальніше про умови акції.

 

Мобільний 3G інтернет

Послуги мобільного 3G інтернету від оператора «Інтертелеком» для бізнес абонентів дозволяють забезпечити співробітників бізнес клієнта інтернет доступом для використання при переміщенні по місту, області та Україні, а також віддалені об'єкти, де потрібен інтернет доступ для постійного використання. Економити на старті використання послуг або розширити корпоративну групу діючим абонентам можливо взявши участь в акції «3G модем за 1 гривню».

«3G Бізнес» - бізнес рішення оператора «Інтертелеком», перевагами якого є вигідна вартість інтернет доступу, швидкість до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття 3G в Україні. Зона покриття оператора «Інтертелеком» дозволяє використовувати мобільний 3G інтернет більш ніж в 5000 населених пунктах.

Модеми, доступні за умовами акції - Huawei EC122 і представлений в січні новий модем Huawei EC 156. Модеми дозволяють використовувати максимальний набір сервісів для вирішення бізнес задач на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Модеми легкі і зручні в налаштуванні і використанні, оснащені слотом для microSD карт та підтримуються пристроями під управлінням ОС Windows і Mac OS.

Дізнатися детальніше про умови акції.

 

 

Новини і прес-релізи