Новини

14.02.2012 15:45
Подарунки коханим до Дня Святого Валентина від оператора «Інтертелеком»
Оператор «Інтертелеком» підготував три подарунки до Дня Святого Валентина для усіх закоханих - 500 Мб в подарунок, 50 SMS в подарунок і можливість подарувати мелодію коханій людині в рамках послуги «Мобільний хіт». Послуги доступні для активації в період з 14.02.2012 по 15.02.2012

«3G Доступ 500» в подарунок - 500 Мб в подарунок для використання швидкісного мобільного 3G інтернету на найширшій зоні покриття 3G в Україні на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Послуга дозволить абонентам відправити всім електронні листи, листівки або відправити вітальне відео зі свого смартфона коханій людині. Вартість активації послуги і абонентська плата становить 0 грн. з ПДВ.

«Пакетні SMS 50» в подарунок - послуга дозволить привітати улюблених зі святом всіх закоханих протягом 30 днів за допомогою SMS повідомлень. Вартість активації і абонентська плата за використання послугою - 0 грн. з ПДВ.

«Мелодія у подарунок» - дозволяє подарувати мелодію коханій людині з каталогу мелодій за 0 грн. за 30 днів. Спеціально до Дня Святого Валентина оператор підготував «Хіти для закоханих». Послуга доступна всім абонентам. У випадку, якщо в абонента, якому дарується подарунок послуга «Мобільний хіт» не активована, то при подарунку послуга автоматично активується за 0 грн. з ПДВ.

Абоненту надається можливість підключити всі послуги одночасно і зробити свій прямий міський номер найзручнішим прямим міським номером в Україні.

Новини і прес-релізи