Новини

09.02.2012 14:57
Новий тарифний план «Зручний міський» - новий рівень зручності, економії і можливостей
Оператор «Інтертелеком» вводить новий тарифний план для підключення на обласну і районну нумерацію для абонентів. Тарифний план є найбільш вигідним рішенням для початку використання прямого міського номеру з вигідною вартістю дзвінків на місцеві номери, номери мобільних операторів і абсолютно новою системою обміну вхідних дзвінків на вихідні, дзвінки в «сусідні» країни від 0,25 грн. за хвилину розмови і неймовірно низькою вартістю обладнання.

Оператор потурбувався, щоб абоненти отримали максимально новий рівень - зручний телефон для частих розмов і мінімальна вартість дзвінків з урахуванням переваг тарифів оператора «Інтертелеком». 100 хвилин на місцеві номери, акція «Міняй вхідні на вихідні» та 0,25 гривень за хвилину вихідного дзвінка на місцеві номери «сусідніх» країн - Росії, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини.

Всі переваги оператора «Інтертелеком» об'єднані в одній тарифній пропозиції - «Зручний міський» за 15 гривень на місяць.

Тарифний план доступний при підключенні на обласну і районну нумерацію наступних областей - Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Чернівецька та всієї районної нумерації оператора «Інтертелеком» в усіх областях України.

Акція «Телефон за 1 гривню» дозволить значно заощадити при підключенні до тарифного плану «Зручний міський».

   

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg  
m-huawei-2808n.jpg
  m-alcatel-e211c.jpg    213c-2.jpg
   m-alcatel-OT203c.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

Нuawei С2808

 

 Alcatel S211C

 

 Alcatel 213C

 

  Alcatel 203C

1449 грн.   949 грн.    299 грн.   299 грн.   199 грн   199 грн.

 

Час підключати зручний прямий міський номер від оператора «Інтертелеком».

Додатково абонентам тарифного плану «Зручний міський» доступні опції, які розширять тарифну пропозицію до самого вигідного тарифного плану в Україні:

  • «100 хвилин на номери мобільних операторів» - розширте пакет дзвінками абонентам мобільних операторів.
  • «Мобільний хіт» - встановіть власне привітання або улюблену мелодію замість гудків очікування.
  • Додаткові послуги, які включають нові можливості 3G для спілкування в інтернеті - голосові дзвінки, відео дзвінки, спілкування в соціальних мережах і безмежні можливості додатків.
Детальніше про найзручніший прямий міський номер в Україні - «Зручний міський».
Новини і прес-релізи