Новини

01.02.2012 16:30
Мобільний телефон від 1 гривні за акційними умовами
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови для абонентів, які підключаються до голосових послуг з прямою обласною та районною нумераціями, 3G інтернетом на швидкості до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття 3G в Україні, вигідними тарифами для дзвінків на всі напрямки з 1 по 29 лютого 2012 року.

Акційне обладнання представлене оператором «Інтертелеком» відповідає вимогам для використання голосових послуг для різних цілей. Серед акційного обладнання доступний новий бюджетний телефон Alcatel One Touch 213C, який був представлений оператором в січні 2012 року.

Для абонентів, які бажають отримати максимальні переваги CDMA зв'язку та отримати прямий міський номер, вигідну вартість на дзвінки і 3G інтернет оператор пропонує смартфон (комунікатор) під управлінням ОС Android 2.2 з максимально широким функціоналом для вирішення особистих та бізнес цілей - аудіо, відео, музика, календарі і керування справами, ігри, а також можливість створити мобільну точку доступу для інших пристроїв - ноутбука, планшета або персонального комп'ютера. 

8150.jpg     m-huaw-5700.jpg    duo-gc221_1.jpg   m-alcatel-e211c.jpg    213c-2.jpg
   m-alcatel-OT203c.jpg  
m-huawei-2808n.jpg

Huawei C8150

 

Huawei С5700

 

DUO GС221

 

 Alcatel S211C

 

 Alcatel 213C

 

  Alcatel 203C

 

Нuawei С2808

від 999 грн.   від 649 грн.   від 199 грн.   від 1 грн.   від 1 грн   від 1 грн.   від 1 грн.

 

DUO GС 221 - мобільний телефон, який дозволить використовувати один пристрій для використання послуг оператора «Інтертелеком» і будь-якого GSM оператора в одному пристрої. Мобільний телефон DUO GС 221 за умовами акції «Телефон від 1 гривні» доступний при підключенні до обласної нумерації наступних областей - Київської, Харківської, Дніпропетровської, Одеської та Донецької.

Звертаємо увагу, що з 1 лютого 2012 року діють різні умови для регіонів України. Детальніше про умови акції «Телефон за 1 гривню».

Послуги оператора «Інтертелеком» з прямим обласним або районним номером у всіх областях України дозволять об'єднати домашній, робочий та мобільний телефон в одному пристрої для максимально зручного спілкування з рідними і близькими, колегами та партнерами.

Мобільний 3G Інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с для комунікаторів і смартфонів. 3G інтернет дозволяє розширити функціонал смартфона або комунікатора в порівнянні з іншими стандартами. Найширша зона покриття 3G дозволить вільно пересуватися по всій території покриття оператора «Інтертелеком» і завжди бути в он-лайні з усім світом.

Спілкування без меж і довгі розмови всередині мережі - безкоштовні і безлімітні дзвінки всередині мережі між абонентами оператора «Інтертелеком» вже включені у всі пакети прямої обласної та районної нумерацій. Пакетні пропозиції для дзвінків на місцеві номери і на номери мобільних операторів в залежності від обраного тарифного плану дозволять отримати найзручніший прямий міський номер в Україні.

Новини і прес-релізи