Новини

01.02.2012 16:12
Акція «Модем за 1 гривню» для початку використання 3G інтернету на найширшій зоні покриття в Україні
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови для початку використання мобільного 3G інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с за технологією EVDO Rev.A на найширшій зоні покриття 3G.

Мобільний 3G інтернет від оператора «Інтертелеком» - це комплексне рішення мобільного інтернет доступу для дому, офісу або подорожей по Україні. Оператор «Інтертелеком» пропонує найвигідніші тарифні пропозиції, найширшу зону покриття 3G та швидкість передачі даних до 3,1 Мбіт/с.

Найширша зона покриття 3G в Україні - можливість підключити послуги інтернет доступу в будинках та офісах у більш ніж 5000 населених пунктів у всіх областях України, навіть там де немає можливості використовувати фіксований доступ або послуги провідного оператора; переміщатися по території України і бути завжди в курсі останніх подій, новин та безперервного спілкування з друзями в соціальних мережах.

Найвигідніші тарифні пропозиції - лінійка тарифів оператора «Інтертелеком» дозволяє вибрати оптимальну пропозицію для повсякденного і періодичного використання, домашнього і робочого інтернет доступу з щомісячною або щоденною абонентською платою або з оплатою тільки за спожитий трафік без додаткових платежів.

3G Адреналін з оплатою тільки спожитого трафіку і послугами Адреналін 30 - Необмежений+, дозволяють вибрати оптимальний обсяг передплаченого трафіку від 550 Мегабайт до безлімітної пропозиції без обмеження по трафіку і швидкості із щомісячною абонентською платою.

Вільний доступ з оплатою, тільки тих днів, коли абонент знаходиться в мережі. За 5 гривень абоненту нараховується 1000 Мегабайт на добу для використання мобільного інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с. 1000 мегабайт дозволяють використовувати максимально серфінг, переглянути кіно або послухати музику он-лайн.

Супер Безліміт + - безлімітна тарифна пропозиція за 130 гривень на місяць. Надана швидкість в нічний час доби (з 0.00 до 8.00) - до 3,1 Мбіт/с, в денний час - (з 8.00 до 0.00) - до 153 Кбіт/с. Рішення дозволяє максимально вигідно використовувати безлімітний інтернет доступ - в денний час це серфінг, пошук інформації для навчання, роботи або хобі, спілкування в соціальних мережах або на форумах, а в нічний час доби - завантаження файлів.

Оператор «Інтертелеком» пропонує абонентам зробити свій інтернет найбезпечнішим 3G інтернетом з послугою «Антивірус Dr.Web» і знижку 50% на використання послуг антивірусного захисту від 6 гривень/30 днів в пакеті «Антивірус Dr.Web Класик» і максимальним захистом за 7,5 гривень/30 днів з веб-антивірусом для захисту перебування в мережі та батьківським контролем для забезпечення безпечного використання комп'ютера або ноутбука дітьми користувача.

Для участі в акції доступний сертифікований 3G модем Huawei EC122 і новий 3G модем представлений оператором в січні 2012 року - Huawei EC156. Модеми дозволяють використовувати мобільний інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с в більш ніж 5000 населених пунктів у всіх областях України.

Модеми підтримуються пристроями під керуванням ОС Windows і Mac Os, оснащені слотом для microSD карт, що дозволяє зберігати завантажені з мережі файли і мати при собі найнеобхідніші програми для мобільного використання. Huawei EC 122 і Huawei EC156 зручні в установці та налаштування для початку використання послуг оператора «Інтертелеком».

Акційні умови «Модем за 1 гривню» доступні в регіональних відділеннях наступних областей - Київської, Одеської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Запорізької, Львівської, Полтавської та АР Крим і міст Київ та Севастополь.

Новини і прес-релізи