Новини

01.02.2012 16:10
Найшвидший мобільний 3G інтернет в Україні з «Rev.B модемом за 99 гривень» та «Wi-Fi комплектом за 699 ​​гривень»
Оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови на придбання сертифікованого 3G модему для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету. Діючі та нові абоненти можуть почати використовувати найшвидший мобільний 3G інтернет «3G Турбо» з акцією «Модем Rev.B за 99 гривень».

3G Турбо - інноваційне рішення оператора «Інтертелеком», яке дозволяє використовувати мобільний інтернет доступ на швидкості до 14,7 Мбіт/с і отримати новий рівень комфорту, мобільності і швидкості. Можливості, які відкриває 3G Турбо - всі звичні сервіси працюють значно швидше, нові можливості - відео у високій якості, обмін мультимедійним контентом, відео та аудіотелефонія підвищеної якості.

Оператор пропонує дві тарифні пропозиції для використання «3G Турбо» і «3G Турбо Вільний доступ», послугу «3G Турбо.Прискорюйся!», яка дозволяє «прискорити» свій діючий тариф до 14,7 Мбіт/с.

За умовами акції абонентам доступний 3G модем з підтримкою технології EVDO Rev.B - Huawei EC 306. Робота і функціонал обладнання створений для того, щоб забезпечувати максимальний комфорт використання 3G: підтримка microSD карт для зберігання необхідної інформації, просте автоматичне налаштування (plug&play), невеликий розмір і підтримка технологій Rev.B, Rev.A і Rev.0, що дозволяє використовувати інтернет доступ на швидкостях до 14,7 Мбіт/с і до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття серед 3G операторів.

Акційна пропозиція доступна для нових і діючих абонентів оператора «Інтертелеком». Дізнатися детальніше про можливості найшвидшого мобільного 3G інтернет доступу.

Абонентам, які планують забезпечити інтернет доступом декілька пристроїв домашньої або офісної мережі (мобільні телефони, смартфони, комунікатори, планшети, персональні комп'ютери, ноутбуки та інші пристрої з підтримкою Wi-Fi) оператор «Інтертелеком» спільно з компанією Asus пропонує спільне рішення «3G Турбо. Wi-Fi комплект», що включає роутер Asus RT-N13U і модем Huawei EC 306 для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету за технологією Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Дізнатися детальніше.

Новини і прес-релізи