Новини

01.02.2012 16:01
«Плати, тільки за ті дні, коли використовуєш» - «3G Турбо Вільний доступ» у режимі «Турбо»
Акційний тарифний план «3G Турбо Вільний доступ» продовжується і доступний для абонентів до 31 грудня 2012 року. Найшвидший мобільний 3G інтернет в самому популярному тарифному плані «Вільний доступ» - 1000 МБ на добу з оплатою за ті дні, коли абонент перебуває в мережі.

«3G Турбо Вільний доступ» - найвигідніша пропозиція для періодичного і постійного використання мобільного 3G інтернету за технологією EVDO Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с у всіх регіонах України. 10 гривень на добу за 1000 мегабайт на швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Послуги, які були раніше доступні тільки при використанні на фіксованих мережах тепер і при мобільному використанні - відео у високій якості, обмін мультимедійним контентом, відео та аудіотелефонія підвищеної якості.

3G інтернет - це оптимальне рішення для використання мобільного інтернет доступу для домашнього, офісного або мобільного використання. При домашньому або офісному використанні дозволяє отримати інноваційну послугу зі значно вищим рівнем комфорту і швидкості, а також об'єднати домашній і мобільний інтернет доступ в одній пропозиції.

При мобільному використанні 3G Турбо - це велика швидкість, скорочення часу отримання інформації. А також розширення можливості використання та спілкування - відео у високій якості, відео та аудіо телефонія підвищеної якості, завантаження презентацій або он-лайн конференції та наради незалежно, де знаходяться співробітники.

Абонентам, які планують забезпечити інтернет доступом декілька комп'ютерів домашньої або офісної мережі оператор «Інтертелеком» спільно з компанією Asus пропонує спільне рішення «3G Турбо. Wi-Fi комплект», що включає роутер Asus RT-N13U і модем Huawei EC 306 для використання найшвидшого мобільного 3G інтернету за технологією Rev.B на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Дізнатися детальніше.

Для використання мобільного 3G інтернету за технологією EVDO Rev.B необхідне обладнання з підтримкою даної технології. Придбати 3G модем з підтримкою Rev.B при підключенні до тарифного плану можливо з акцією «Модем Rev.B за 99 гривень». Дізнатися детальніше про акційні умови та обладнання.

Новини і прес-релізи