Новини

01.02.2012 15:59
Послуги «Звикайте спілкуватися багато» для найзручнішого прямого міського номеру в Україні
Оператор «Інтертелеком» продовжує акційні послуги для спілкування з абонентами всіх операторів України. Максимальний набір послуг дозволяє зробити прямий міський номер абонентів найзручнішим прямим міським номером в Україні.

Опції та послуги для голосового спілкування

Акційна послуга «100 хвилин на мобільні мережі» дозволяє здійснювати дзвінки з прямого міського номеру на мережі мобільних операторів за ціною від 25 копійок за хвилину розмови. Детальніше про вигідні тарифи для дзвінків на номери мобільних операторів України.

Послуга «Легко заробляй +» - це можливість отримувати бонуси на рахунок за дзвінки на мобільний номер 094. Бонуси можуть бути витрачені на послуги зв'язку і дозволять значно вигідніше спілкуватися з друзями, родичами, колегами та партнерами.

Послуга «Мобільний хіт» дозволить встановити особисте привітання замість гудків очікування або вибрати улюблену мелодію в автоматичній системі самообслуговування. За допомогою послуги «Мобільний хіт» абоненти можуть зробити свій прямий міський номер наймузичнішим прямим міським номером в Україні. Детальніше.

Опція для спілкування за допомогою SMS

Послуга «Пакетні SMS 50» і «Пакетні SMS 100» дозволяє отримати 50 і 100 SMS повідомлень за акційною вартістю від 10 копійок за SMS для абонентів, яким подобається листуватися з близькими та друзями. Дізнатися детальніше про вигідні тарифи на SMS повідомлення.

Опція для спілкування за допомогою інтернет доступу

«Вільний інтернет» для комунікатора - послуга, яка дозволяє отримати максимальні можливості смартфона або комунікатора за 5 гривень на добу. Абоненту нараховується 1000 МБ на добу для використання 3G інтернет доступу на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Абонентська плата нараховується тільки за ті дні, коли абонент знаходиться в мережі.

«3G Доступ 500» - додаткові пакетні мегабайти до будь-якої тарифної пропозиції для використання протягом місяця. 500 МБ трафіку для використання на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Дізнатися детальніше.

«Безлімітний доступ» - послуга, яка дозволяє отримати безлімітний інтернет доступ для використання на телефонах з передачею даних за 2 гривні в день. Інтернет доступ надається на швидкості до 153 Кбіт/с. Дізнатися детальніше.

Новини і прес-релізи