Новини

01.02.2012 15:58
Зробіть свій 3G інтернет безпечним з акцією «50% знижка на «Антивірус Dr.Web»
Оператор «Інтертелеком» запускає акційні умови для використання додаткового сервісу інтернет абонентам.

З 1.02.2012 по 1.05.2012 при замовленні послуги «Антивірус Dr.Web» абоненти отримують можливість використовувати акційні пакети послуг зі знижкою 50% на 360 днів.

Спільний продукт оператора «Інтертелеком» і провідного розробника антивірусного програмного забезпечення «Доктор Веб» дозволяє забезпечити базовий, розширений і повний захист персонального комп'ютера від шкідливих програм.

Використання послуг ліцензійного програмного забезпечення дозволяє завжди отримувати максимально нові версії оновлення, отримати якісний сервіс і максимальний захист пристрою. Використання антивірусного програмного забезпечення дозволяє запобігти зараженню комп'ютера, зниження ризику додаткового трафіку і використання персонального комп'ютера як сервера по розсилці спаму.

«Антивірус Dr.Web Преміум» - пакет антивіруса створений для користувачів інтернет доступу, тому що включає в себе веб-антивірус (перевірка сайтів і переданих/отриманих в мережі інтернет) та батьківський контроль (управління доступом до сайтів та внутрішніми даними на персональному пристрої користувача). Нова ціна на послугу - 7,5 грн/30 днів. Дізнатися про всі доступні пакети послуг.

Дізнатися детальніше про умови акції «50% знижка на послугу «Антивірус Dr. Web».

Додатково оператор «Інтертелеком» вводить акційні умови для абонентів, що підключили собі антивірусний захист до 1.02.2012. Абоненти можуть подвоїти оплачений період з акцією «Подвоєння періоду послуги «Антивірус Dr.Web». Для подвоєння сплаченого періоду необхідно зайти в управління підпискою в АССА (автоматичній системі самообслуговування). Дізнатися детальніше про умови акції.

 

Новини і прес-релізи