Новини

24.01.2012 15:31
Новий 3G модем від оператора «Інтертелеком» доступний для абонентів
Оператор «Інтертелеком» запускає у продаж нове, сертифіковане обладнання Huawei EC 156 для використання мобільного 3G інтернету на найширшій зоні покриття 3G в Україні.

huawei-156-2.jpg Huawei EC 156 - оптимальне обладнання для використання мобільного 3G інтернет доступу на найширшій зоні покриття 3G в Україні на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Модем володіє всіма необхідними параметрами для зручного використання мобільного 3G інтернету:

  • Компактний розмір. Використання модему на декількох пристроях реалізовано максимально зручно. Розміри 3G модема порівнянні з розмірами флеш-накопичувача, а також реалізований інтерфейс підключення послуг plug & play.
  • Plug&play - можливість використання модему просто приєднавши його до USB порту комп'ютера або ноутбука. Це зручно - модем самостійно виконає установку драйверів і необхідного програмного забезпечення для старту використання мобільного 3G інтернету протягом декількох хвилин.
  • Сумісність з пристроями під керуванням ОС Windows і Mac OS.
  • Наявність роз'єму для microSD карти зможе допомогти перетворити модем в USB накопичувач для зберігання найбільш важливих файлів, програм та інформації для роботи в мережі.

 

Huawei EC 156 приймає участь в акційних умовах «Модем за 1 гривню», завдяки якій абоненти можуть почати використовувати послуги оператора «Інтертелеком» з мінімальними витратами на сертифіковане обладнання. 

Новини і прес-релізи