Новини

23.01.2012 10:49
Alcatel One Touch 213C - новий зручний бюджетний мобільний телефон від оператора «Інтертелеком»
«Інтертелеком» анонсує розширення лінійки бюджетних мобільних телефонів моделлю Alcatel One Touch 213С. Оператор приділяє значну увагу потребам абонентів у сегменті бюджетних пристроїв для зручного користування послугами. Мобільний телефон має ряд цікавих функціональних рішень, які дозволять отримати максимальну зручність, а також вирішити складності при використанні телекомунікаційних послуг для деяких груп абонентів.

Стратегія оператора «Інтертелеком» спрямована на надання голосового зв'язку з максимальним спектром зручних послуг 213c-2.jpgта обладнання, яке задовольняє потреби найбільшої кількості користувачів. Розширення лінійки бюджетних телефонів викликано прагненням оператора розвиватися не тільки в напрямку інноваційних послуг і надання новітніх пристроїв - комунікаторів і планшетів, але й розширити лінійку зручних і якісних недорогих пристроїв для абонентів.

Alcatel One Touch 213С забезпечений тільки найнеобхіднішими функціями - яскравий і кольоровий дисплей, гучний дзвінок, зручна клавіатура з великими кнопками, будильник, FM-радіо і ліхтарик. Компактний розмір, ємна батарея і зручний інтерфейс - все це робить телефон одним з найпривабливіших пропозицій на ринку бюджетних пристроїв.

Телефон відповідає базовим потребам зручного телефону для тривалих розмов і частих дзвінків. У даному сегменті мобільних пристроїв відсутність розширеного функціоналу скоріше перевага даного пристрою, тому що дозволяє значно знизити витрати енергії і використовувати пристрій для голосового зв'язку максимально довго. Детальніше про характеристики пристрою.

Вперше на Україні оператор запускає в продаж телефон, адаптований для потреб людей похилого віку. Великі кнопки і яскравий дисплей з великими елементами дозволять використовувати зручний зв'язок оператора «Інтертелеком» людям похилого віку. Оператор «Інтертелеком» при виборі обладнання приділяє велику увагу, щоб більшість абонентів могли скористатися послугами оператора «Інтертелеком» і отримати максимальної зручний спосіб спілкуватися зі своїми рідними та близькими.

Alcatel OT-213С доступний з 20 січня 2012 року. Даний телефон буде брати участь у регулярних акціях і доступний за акційною вартістю від 1 гривні. Дізнатися детальніше про акційні умови при підключенні до вигідних тарифів голосового зв'язку з прямим обласним або районним номером.

Новини і прес-релізи